
Jinak ten krémově béžový neprůhledný vosk je pozdější výroba z 80. let, starší vosk z dob MB a stovek byl průhledný a buď takový medový, nebo čajově hnědý.



















Je to zas nějaká meziroční evoluce??.....a dělá ještě někdo ten repas těch svisláků?? Asi bych to už ocenil





















18dierová či 19?

















