
Na emisích byl velmi trpělivý technik, když se po půlhodině konečně podařilo naladit kombinaci předstihu, bohatosti, otáček na benzín i na LPG a vše se při měření vešlo do normy, tak po měření přístroj prohlásil "NEVYHOVUJE"
Takže se měření zopakovalo podruhé, tentokráte s kladným výsledkem.Jak jsem na SME strávil skoro hodinu, tak na STK to bylo šup, šup a za čtvrt hodiny jsem odjížděl.
Sice to není 0/0/0, jako (překvapivě) posledně, ale asi to byl opět přístup "něco tam napíšeme, ať to není podezřelé"... Pravdivé jsou pouze ty dvě poslední závady - auto je zvenčí obouchané a i nějaká povrchová koroze se najde a jsou docela nahnilá podélná ramena. Jinak tlumiče netečou, šrouby nikde uvolněné nejsou a brzdové potrubí je bez koroze...
Ale mám radost, že to prošlo - na emisích už jsem nedoufal a technickou jsem čekal tak na měsíc...
...a dvě pokuty za propadlou TK za poslední měsíc stačily

















