Pokrok nezastavíš



















a posledni vzadu. No prdel byla letět ve formaci , a neroztrhat vláček.




Prodaval jsem hasicskej zebrik komunistickej, za traktor. Pisu jasne do inzeratu, ze neni pojistka, stk, znacky nic... ze kupujici musi dojet s podvalem. Jeste jsem psal, ze gumy stojej za hovno a nejel bych s tim na silnici Ok.


to je tutovka na pruser
Nehledě na to, že i když měl jeden kamarád "E"čko, tak nejvýkonnější dostupný vůz byl tehdy krátká Felda na LPG a půjčovné plaťáku bylo 1000 Kč na den, což byla většinou cena pořizovaného vozu a to se nikomu nechtělo řešit - půjčovat si auto od kamarádových rodičů a ještě plaťák...














normálne v cyklo obchodoch nemajú už nálepky a toto jedine také čo sa mi ako tak hodilo
na sobi som si dal robit

















Takže jedině asi jet nalepenej ve vláčku mezi dalšíma 2 autama. 






Ja, ze se sluzebakem me nezastavili asi 6 let a pokud jo, tak "jenom " kvuli prestupku :-)