skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 124201 až 124250) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
16:53:02
03.01.2008
03.01.2008

Gabriel
15:20:56
03.01.2008
03.01.2008

aceboss
-> J3STER:
No právě že jsem letos neměl ani kapičku alkoholu
takže jsme mylslel že to půjde,.....hmm šlo a jak když mi do spojky spad ten palec tak jsem lítat po dílně a mlátil se do hlavy
.Ted se tomu směju ale v tu chvíly

No právě že jsem letos neměl ani kapičku alkoholu
takže jsme mylslel že to půjde,.....hmm šlo a jak když mi do spojky spad ten palec tak jsem lítat po dílně a mlátil se do hlavy
.Ted se tomu směju ale v tu chvíly

11:23:10
03.01.2008
03.01.2008

J3STER
-> aceboss: Dělat něco po fetu se nevyplácí
Alkohol je sviňa.
Nech tělo po silvestru odležet alespoň týden

Alkohol je sviňa.
Nech tělo po silvestru odležet alespoň týden

22:37:21
02.01.2008
02.01.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> T: pekne to je...inac to si lestil len vrtackou?
22:32:10
02.01.2008
02.01.2008

spartra
no cuž asi inventura se dělá ne

22:10:00
02.01.2008
02.01.2008

Tampajs
-> T: Nasralo by kdyby ta cívka nefungovala

22:03:31
02.01.2008
02.01.2008

T
myschaak,suri,castrol : děkuji za poklunu,až bude ještě něco tak dodam vyfocene :-)
20:42:37
02.01.2008
02.01.2008

gabo000000 - zrušená registrace
ja som dnes do obedu spal a potm som hladal zdvyhak a ked som ho po cca hodine hladania nenasiel tak som sa nad tym zamyslel a prisiel som na to ze to je znamenie ze sa mam na vsetko vyprdnut a spravit si volnejsi den 

20:37:41
02.01.2008
02.01.2008

castrol
-> T: no par flakou tam este je ale inac pekne
ne srandujem je to okky
ne srandujem je to okky20:36:09
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> T: tak to je fakt dobrý!
20:25:46
02.01.2008
02.01.2008

suri
-> T: krasa!
20:25:07
02.01.2008
02.01.2008

T
a co sjem teda udelal ja no


20:24:19
02.01.2008
02.01.2008

T
a co sjem teda udelal ja no


20:22:46
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
a další motoprostor

20:21:43
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
-> myschaak:


20:20:37
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
další
20:09:04
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P.: tu znám,mě včera předjíždela tady u nás

20:08:58
02.01.2008
02.01.2008

charon
Já jsem dneska odvezl prázdnou bečku po Silvestru do skladu
20:05:16
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
závodnice


20:04:30
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P.: 

20:02:37
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
-> myschaak: tak co tuto? je to jen výřez z toho jednoho skenu. 

19:49:05
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P.: 

19:46:46
02.01.2008
02.01.2008

Pavel P..
-> myschaak: jéé hehe
já na to ouplně zapoměl
já na to ouplně zapoměl
19:43:44
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
dnes jsem čistil a dovybavil karburátor z gls,sací svody už jsou taky čistý,zítra to složim + naimplantuju nový díly na karbec a jdu na výfukový svody....pokud pája pošle dobové fotky
-> Pavel P.: co Pájo?
-> Pavel P.: co Pájo?

19:41:16
02.01.2008
02.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Davo:


18:19:52
02.01.2008
02.01.2008

T
Maxx _ vypada hezky :-) uvidiem co to vydrzi
ale dik jinak za info :-)
ale dik jinak za info :-)18:19:50
02.01.2008
02.01.2008

Flegm@tik
preparkoval som ...

18:17:11
02.01.2008
02.01.2008

castrol
generalka prasatek fuj babracka
17:57:15
02.01.2008
02.01.2008

aceboss
-> J3STER: Už je to tady dneska opravdu došlo na TeResku
se mi roztrhal rozdělovač v eRku a táta mě muslel 1203 odtáhnou domů
a ještě mi při seřizování spojky mi spadl palec vypínání do vnitř
hodina práce s magnetem uvázaným na špagátku to zpravila
se mi roztrhal rozdělovač v eRku a táta mě muslel 1203 odtáhnou domů
a ještě mi při seřizování spojky mi spadl palec vypínání do vnitř
hodina práce s magnetem uvázaným na špagátku to zpravila
17:41:10
02.01.2008
02.01.2008

Davo
nechapu ze to ty lidi bavi kdyz me odreli dvere tak sem to jeste prehlidnul tenkrat to bylo pul roku po laku a dneska rozbyty zadni svetlo nastesti jenom kryt a rarovka takze cca 250 kc v prde.. a to sem nalital jeste 30 km nez sem ten kryt sehnal v jednom obchode mame jenom prave v druhym mame ale komletni hm nejsem blazen abych to kupoval tak az na potreti to vyslo takze co sem dneska delal vymenil kryt zadnich svetel a pak jel na vrakoviste schanet nejaky ty poklady na skodovku
16:46:17
02.01.2008
02.01.2008

M@rtin
-> Rooney: to si to musíš zařídit, jsem byl dneska lyžovat, zejtra pojedu ráno taky a cestou zpátky se kouknu na hodku na bazén
13:48:49
02.01.2008
02.01.2008

Rooney - zrušená registrace
-> M@rtin: tady se někdo má 

11:54:10
02.01.2008
02.01.2008

M@rtin
-> J3STER: Ještě že je ta dovolená až do 9.1


11:17:39
02.01.2008
02.01.2008

J3STER
Co jsem dnes udělal?.... teprve udělám...musím do práce na odpolední směnu.....FUJ


20:16:15
01.01.2008
01.01.2008

Borin - Král tuzerů
Jediný co sem dneska udělal bylo posilvestrovský ho.no velké délky a průměru...

20:08:31
01.01.2008
01.01.2008

gabo000000 - zrušená registrace
som dojeb.l v LRe asi diferak abo neviem co

20:04:35
01.01.2008
01.01.2008

aceboss
-> J3STER:
Ještě to tak huš nemaluj čerta na zed
ne jen spotřebáka zdao se mi ze mám nějak měkkěj pedál brzdy tak jsem na ně v garaží šlá trošku víc a prošláp až k podlaze jak nic
asi jen odvzdušním brzdy a bude nebo je v hají válec no uvidím jak se bude dařit ale na to že je prvního se to pěkně začíná sr*t.......

Ještě to tak huš nemaluj čerta na zed
ne jen spotřebáka zdao se mi ze mám nějak měkkěj pedál brzdy tak jsem na ně v garaží šlá trošku víc a prošláp až k podlaze jak nic
asi jen odvzdušním brzdy a bude nebo je v hají válec no uvidím jak se bude dařit ale na to že je prvního se to pěkně začíná sr*t.......

19:00:08
01.01.2008
01.01.2008

J3STER
-> aceboss: Doufám, že ne to Erko

18:27:15
01.01.2008
01.01.2008

aceboss
Co jsem udělal rozbil jsem si auto
Toto pěkně začíná,ale jedno je jistý dneska ho spravovat nebudu jelikož se říká jak na Nový rok tak po celý rok a ležet celý rok pod autama se mi nechce ač mě to baví
Toto pěkně začíná,ale jedno je jistý dneska ho spravovat nebudu jelikož se říká jak na Nový rok tak po celý rok a ležet celý rok pod autama se mi nechce ač mě to baví
18:24:06
01.01.2008
01.01.2008

rolls
-> myschaak: kto ho to uci? vsak dostane hned po rukach ked strka srobovak do zasuvky

18:22:51
01.01.2008
01.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> rolls: to není dobrý,co ho to učíš

18:21:39
01.01.2008
01.01.2008

rolls
-> Jozynek: no bohuzial to tak vypada, ten ked najde niekde srobovak tak sa hned pusti do zasuviek, kontroluje ci nahodov nepotrebuju opravit. detska poistka v zasuvke ho nezastavi, ta leti najprv a potom leti dnu srobovak
bohuzial ma raz videl ako montujem na poschodi zasuvky a uz ho nikto nepresvedci ze do zasuvky srobovak nepatri

bohuzial ma raz videl ako montujem na poschodi zasuvky a uz ho nikto nepresvedci ze do zasuvky srobovak nepatri

18:20:09
01.01.2008
01.01.2008

myschaak AZNP K.Hora
tak dnes jsem sundal ze žlutý karbec a svody a čistim,leštim renovuju
18:18:46
01.01.2008
01.01.2008

Jožynek
-> rolls: po tatovy ne?

17:32:53
01.01.2008
01.01.2008

Maxx
-> T: ne,ne ten je ocisten vapkou s hhorkou vodou a pak vycisten jeste rucickami
,odmasten a natren 2x Alkytonem...
,odmasten a natren 2x Alkytonem...17:18:50
01.01.2008
01.01.2008

Pavel P..
a na svém místě...


17:18:15
01.01.2008
01.01.2008

Pavel P..
další volant
přebrousit, nastříkat a vydrhnout potah
přebrousit, nastříkat a vydrhnout potah
16:33:51
01.01.2008
01.01.2008

rolls
-> petr s: no este ked pride skodofka tak potom som zvedavy co ten bude dorabat

15:03:32
01.01.2008
01.01.2008

T
Maxx : myslim ten blok motoru :-)
14:23:40
01.01.2008
01.01.2008

petr s
-> rolls: Dokud je malej použít na natírání podvozku hned jak se oteplí
