skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 122001 až 122050) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
19:12:47
11.04.2008
11.04.2008

Nwkt
-> Tazi: A tohle můžeš táhnout za škodovkou jo? Kolik to váží?
19:10:58
11.04.2008
11.04.2008

Tazi
Tak dneska jsem s tatíkem stěhoval bydlík. Škoda že sem nemůžu dát video, jak jsme ho rvali z garáže.. No byl to mazec..
18:23:52
11.04.2008
11.04.2008

Martin2705
vyměnil sem žárovky v přístrojovce
18:23:42
11.04.2008
11.04.2008

minno
gabo00000 11.04.08 18:03:05 napsal: -> Syny: tyvole ty nevies po slovensky??? vôbec netusim co su to tehlice
tehlice sú otočné čapy
tehlice sú otočné čapy

18:13:27
11.04.2008
11.04.2008

exwrcteam
:)
18:09:27
11.04.2008
11.04.2008

exwrcteam
-> Tuner#2: de to.. musim to prelestit sem to ochmatal pri transportu z dilny.. rad bych nejsou love zbytecny na fotak...
18:03:05
11.04.2008
11.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: tyvole ty nevies po slovensky???
vôbec netusim co su to tehlice
vôbec netusim co su to tehlice
17:56:15
11.04.2008
11.04.2008

Tuner#2 - zrušená registrace
-> exwrcteam: Sakra to se blejská jak psí kulky, ale měl by jsi to konečně začít fotit foťákem ať z toho taky něco máme

17:54:52
11.04.2008
11.04.2008

exwrcteam
zacal sem kompletovat 20v:)
16:03:55
11.04.2008
11.04.2008

suri
-> Syny: to su stare opieskovane tehlice v pozinku netreba davat nove je to zbytocne vyhodene peniaze
15:53:33
11.04.2008
11.04.2008

Max
-> VeTëV: nojono....někdo ti tu škodovku zasponzorovat musí....... 

11:05:38
11.04.2008
11.04.2008

VeTeV
dostl jsem ofiko podepsanou vypoved o kterou jsem zazadal - a ted jen dodelat skolu neb me chtej v nejmenovanem peneznim ustavu - to bude tunel 

10:05:56
11.04.2008
11.04.2008

Syny
-> gabo00000: kde se daj senat pls ty tehlice i s tim cepem? Dve bych potreboval :)
10:04:40
11.04.2008
11.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
bol som po 30kg balik na poste od pisstu z LRou

23:51:43
10.04.2008
10.04.2008

Pavel P..
23:11:23
10.04.2008
10.04.2008

mimisek
-> Pedros: děkuju...jě v provozu už asi týden a pořád drží tak sem ji asi složila pořádně...


20:15:57
10.04.2008
10.04.2008

Tichy Radek
Tak já sem dneska dělal závěrečný zkoužky v autoškole na skupinu B,C a zadařilo se. Sice testy jen tak tak ale udělal.

20:03:07
10.04.2008
10.04.2008

Yogi55
a stále skladám svoju Škodovku do poľa
20:01:54
10.04.2008
10.04.2008

Yogi55
konečne som si spravil poličku pre svoje modely
19:36:04
10.04.2008
10.04.2008

MerHanz
Dneska sem sundal hlavu ze starýho motoru, co ještě zaclání v autě a sháněl nekoho, kdo by ji snížil a zabrousil ventily. Pak se mi povedlo sehnat vačku. Ale teď dodělám řízky a padu za vlast, už sem vyštavenej

19:10:50
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: by si neveril...ale z balonakmi to slo na 3 pac vnutorna guma sa podlamovala..ale teraz so 60kami super!!!!!
19:08:29
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
ja som nahodil obe kolecka a bol som otestovat...no nieco neskutocne..uz nikdy balonaky!!!!!!!!!!! je to straasne suprove takto...da sa s tym ist!
19:05:57
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Pedros: co ? kde?

18:37:53
10.04.2008
10.04.2008

Syny
Tak ja vcera oskrabal trmeny a caknul na cerno + sem na cerno caknul listy na okapnickach, taky odrbal a natrel padak rezervy, zatmelil spary u blatniku a castecne rozebral zas levou polonapravu... :)
18:23:07
10.04.2008
10.04.2008

Nwkt
Uklidil garáž 

17:37:09
10.04.2008
10.04.2008

Syny
-> gabo00000: jako ze se tesis na litani do zatacek po trech jo? 

15:59:48
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
keby som to tam nemal tak mam brutalne Vcka,..musel som to tam dat..a teraz ked som to este skratil.....dalt podlozky pod srubu tlmica je zadok pefektne tuhy
15:58:38
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> havlik: presne presne presne

15:56:38
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: je to pasik z kamionovej gurtne..co drzi plachtu na kamione...obe strani oplechovane a drzi mi to v kasni 8micka sruba...zatial som to mal stale len na 80kach takze to vyzam moc nemalo ..ale teraz na 60kach uvidim ci to pomôze v stabilite

14:24:01
10.04.2008
10.04.2008

Pedros
-> gabo00000: ty woe to vypadá jak silonky po bábě
12:38:02
10.04.2008
10.04.2008

Syny
-> minno: aha


12:34:48
10.04.2008
10.04.2008

minno
-> Syny: to je našpanovaná fusekla prde

12:34:28
10.04.2008
10.04.2008

Syny
-> havlik: jj asi jo - neco takovyho si chci taky poridit a dat to tak jak to meli gardecka...
12:30:43
10.04.2008
10.04.2008

havlik
-> Syny: podle mě to bude nějakej takovej material jako se používá na kurty na stahnutí nákladu
12:29:18
10.04.2008
10.04.2008

Syny
-> David29: nerikej, ale tezko poznam z ceho to je 

12:28:14
10.04.2008
10.04.2008

David29
-> Syny: Nevidíš? Tomu drží nápravu na autě


12:25:48
10.04.2008
10.04.2008

Syny
-> gabo00000: a co to ja za pasek?
01:01:45
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: podviazane
00:59:39
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny:
00:57:59
10.04.2008
10.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: ee..mam podviazane ramena..kusa Acka..aby to sedelo a bolo tuhsie:)....a aj blby obrazok kusa
00:21:15
10.04.2008
10.04.2008

Pedros
-> mimisek: to se pozná až v provozu,jak jsi jí dobře složila :) Ale fakt klobouk dolů,já jsem skládal takhle skříň a po půl hodině jsem měl sto chutí vrazit si gola klíč do nosu
23:40:40
09.04.2008
09.04.2008

mimisek
-> rolls:
je otestovaná se vším všudy...
je otestovaná se vším všudy...23:40:00
09.04.2008
09.04.2008

mimisek
-> Reeaper:
děkuju...
děkuju...23:03:41
09.04.2008
09.04.2008

Syny
-> gabo00000: ale mas stejnou golu jak ja 

23:02:43
09.04.2008
09.04.2008

Syny
-> gabo00000: naky vylomeny ne? 

22:57:39
09.04.2008
09.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
uz len biela farba a budu nadherne

20:31:43
09.04.2008
09.04.2008

Mantrabeach
-> TTomas: naprosto origo.nápravy opískovat,nastříkat na černo,něco už je vyměněný takže pohoda,třeba kotouče,trubky brzdový,hadice atd
takže já to znova rozeberu,dám nový díly a zase složím
takže já to znova rozeberu,dám nový díly a zase složím
19:54:02
09.04.2008
09.04.2008

TTomas
-> Mantrabeach: origo nebo nejakej tuning?
19:36:02
09.04.2008
09.04.2008

Mantrabeach
19:34:41
09.04.2008
09.04.2008

Mantrabeach
nápravy jsou taky docela v supr stavu

