skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 121951 až 122000) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
19:46:41
13.04.2008
13.04.2008

Syny
-> Bagrr (už se perou:-D): zlata skodofka...
19:45:44
13.04.2008
13.04.2008

Bagrr- máma mele Emu
-> Syny: Těch hadiček a kabelů co tam je no fuj:D A to to ještě musim přijít na to která servrovna je k motoru a která k hydře páč objednnávka je elektrika k motoru musí býti také dodána:D A to má cca 3 řj pro hydru a další 3 nebo 4 pro motor


19:43:50
13.04.2008
13.04.2008

Bagrr- máma mele Emu
A ještě převodovku z tohodle vykutat a pak to převézt ku novému majiteli:D
19:41:40
13.04.2008
13.04.2008

Syny
-> Bagrr (už se perou:-D): booze me by to nebavilo...
19:38:37
13.04.2008
13.04.2008

Bagrr- máma mele Emu
Sakra tak ještě vobrázek...
19:32:28
13.04.2008
13.04.2008

Bagrr- máma mele Emu
Tak dneska sem začal s demontáží vidlicového šestiválce... No bude to zajímavý:D
13:33:46
13.04.2008
13.04.2008

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P@nkáč: Pošli mi prosím potom fotky na mail nebo po icq.Zajimá mne to.Děkuju.
13:03:04
13.04.2008
13.04.2008

Milan 136
-> Alchymista: to bych to vzal digitálem a nebylo to mázlý
Kolik tam bylo nevím je tam 5Q 4.22 a 185/60 R 13 tak to ukazuje víc

Kolik tam bylo nevím je tam 5Q 4.22 a 185/60 R 13 tak to ukazuje víc
10:47:55
13.04.2008
13.04.2008

Pavel P@nkáč
-> Bedřich: Jak tady byl ten odkaz v Jinem tematu, nejakej pan z rakovnika koukal jsem u nej na dvere co tam mel hotove a paradni prace:) klidne bych je odvezl k tobe ale k nemu to je o polovinu bliz tak to bylo schudnejsi jinak mam jeste ve sklepe ohromnej balik co jsem vyrobyl kdyz jsem ti to chtel poslat:D
10:16:56
13.04.2008
13.04.2008

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P@nkáč: Kdo ti to nakonec bude dělat?
10:11:03
13.04.2008
13.04.2008

Pavel P@nkáč
Vcera jsem konecne odvezl dvere a kapoty na potazeni hlinikem:) konecne:) zas o krucek blize k cili:)
23:41:57
12.04.2008
12.04.2008

Syny
Ja sem si dneska u Tuxika nakrad par poloos na kyvku 

21:17:21
12.04.2008
12.04.2008

vaclav785
Dnes jsem dodělal palubovku (z feldy) na fáčku a složil jsem interiér po vyvařování podlahy tak zas už budu jezdit v autě a ne jen se sedačkou řidiče bez koberců a bez ničeho.
21:06:01
12.04.2008
12.04.2008

ZbyŠek
-> Milan 136: stojis na miste a fotil (proto je rucicka schovana

Delám si prdel

Delám si prdel

20:32:51
12.04.2008
12.04.2008

Milan 136
doladil a projel 1000 MB?
Kde je na tom tachometru ručička?
docela si zpětné říkám že byl docela risk pustit v tý rychlosti jednou rukou volant
Sorry za kvalitu mázlo se to a bylo to mobilem
Kde je na tom tachometru ručička?
docela si zpětné říkám že byl docela risk pustit v tý rychlosti jednou rukou volant
Sorry za kvalitu mázlo se to a bylo to mobilem
19:26:44
12.04.2008
12.04.2008

rolls
uz sa konecne prestahovala do vitrinky

19:26:04
12.04.2008
12.04.2008

rolls
po desiatich rokoch som dokoncil Su-22 1:72

19:20:52
12.04.2008
12.04.2008

Qwert..
nová podlaha no...

16:53:58
12.04.2008
12.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
pracujem

13:36:29
12.04.2008
12.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
Bagrr (už se perou:-D) 12.04.08 02:11:04 napsal:
zase hovno... ale už mně to začíná kakat... Nejsou peníze, nálada nic...moje slova
zase hovno... ale už mně to začíná kakat... Nejsou peníze, nálada nic...moje slova

11:23:32
12.04.2008
12.04.2008

Tazi
Od rána kutím tohle..
Jinak ten bydlík převážíme jen na jaře a na podzim a táhnem to asi tak 10 kiláků. Přes zimu to stojí v JZD. Co je super, je tak dobře vyvážený že když se odpojí tak se nikam nepřevažuje. Pak je na to tažný minimalní tlak.
Jinak ten bydlík převážíme jen na jaře a na podzim a táhnem to asi tak 10 kiláků. Přes zimu to stojí v JZD. Co je super, je tak dobře vyvážený že když se odpojí tak se nikam nepřevažuje. Pak je na to tažný minimalní tlak.
08:41:33
12.04.2008
12.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Maxx: krasa

07:44:59
12.04.2008
12.04.2008

Jára
Syny 11.04.08 23:59:18 napsal: -> Jára 11.04.08 20:07:57: Co ja voe? ty nic ono to tam nějak spadlo uplně samo sorry
02:11:47
12.04.2008
12.04.2008

havlik
jo jinak aby se neřeklo tak sem si aspon objednal šrouby na kola

02:11:04
12.04.2008
12.04.2008

Bagrr- máma mele Emu
zase hovno... ale už mně to začíná kakat... Nejsou peníze, nálada nic...
02:09:43
12.04.2008
12.04.2008

havlik
já si dneska vyresetoval palici za společnosti jedný krásný slečny

01:00:42
12.04.2008
12.04.2008

Syny
-> m8rinek: to teda 
Jinak ja dneska delal jenom kraviny, lepil lozisko, likvidoval Nwktho rapida a podobne

Jinak ja dneska delal jenom kraviny, lepil lozisko, likvidoval Nwktho rapida a podobne

00:58:22
12.04.2008
12.04.2008

m8rinek
-> Syny: koukam jsi k tomu přišel jak slepej k houslim 

23:59:18
11.04.2008
11.04.2008

Syny
-> Jára 11.04.08 20:07:57: Co ja voe?
23:39:42
11.04.2008
11.04.2008

m8rinek
-> Maxx: barvičkář?
22:01:34
11.04.2008
11.04.2008

VeTeV
odkouriljsem excentr tak jsem spolacil pres kamose jinej - tak snad ta svine vydrzi vic nez predelsa sragora za 800 - z ty se zakourilo.-))
21:57:10
11.04.2008
11.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Mantrabeach: nadherny

21:40:20
11.04.2008
11.04.2008

Maxx
a jeste navaril novou podlahu kufru

21:34:40
11.04.2008
11.04.2008

Maxx
ja dnes nastrikal ramena a natrel hrdlo k nadrzi 

21:14:13
11.04.2008
11.04.2008

gred
-> 125l a nebo taky GRED: jinak přikivuju tomuhle Reeaper 11.04.08 20:50:52 napsal: -> Repro: to je jak záběry z Mr.Beana 

21:12:08
11.04.2008
11.04.2008

gred
-> Reeaper:


21:07:09
11.04.2008
11.04.2008

Mantrabeach
zespodu
21:05:13
11.04.2008
11.04.2008

Mantrabeach
já dnes skládal motor,komplet jsem ho přetěsnil a včera odjela hlava na slíznutí,příští víkend jde motor do auta tak jsem zvědav
21:03:20
11.04.2008
11.04.2008

David29
-> Repro: Ty krávo 

20:57:56
11.04.2008
11.04.2008

Repro
Ja by som taku odvahu nemal do takeho kopca s takym autom

20:50:52
11.04.2008
11.04.2008

Reeaper
-> Repro:
to je jak záběry z Mr.Beana 
to je jak záběry z Mr.Beana 
20:40:26
11.04.2008
11.04.2008

Repro
20:32:18
11.04.2008
11.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Tazi: tykraaaaaaaaaaaavoooooooo
oooooooo
20:25:30
11.04.2008
11.04.2008

Jožynek
-> Tazi: tééda

20:20:17
11.04.2008
11.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> minno: boze to je ale blbe pomenovanie

20:19:41
11.04.2008
11.04.2008

Reeaper
-> Jára: šak stačí jednou, ni? 
-> Tazi: tywoe řekni mi, jak si viděl dozadu?

zjistil jsem, proč mi tekl motor - vyndal jsem z pod víka ventilů přiskřípnutej drátek od teploměru.. a vymenil jsem víko startéru za škodovácký

-> Tazi: tywoe řekni mi, jak si viděl dozadu?


zjistil jsem, proč mi tekl motor - vyndal jsem z pod víka ventilů přiskřípnutej drátek od teploměru.. a vymenil jsem víko startéru za škodovácký

20:08:30
11.04.2008
11.04.2008

Jára
-> Tazi: -> Syny: tak to jse faktr borci počkej až te potkaj policajti to má víc než 1 tunu a pochybuji otom že škodovka má na tažním víc jak 1tunu to asik těžko jinak když stím někam pojedeš tak si dej bacha na prudký stoupíní aby si nedopad jak jeden renaul R5 v kopci to vydeo jsem viděl na youtube
20:07:57
11.04.2008
11.04.2008

Jára
-> Tazi: -> Syny: tak to jse faktr borci počkej až te potkaj policajti to má víc než 1 tunu a pochybuji otom že škodovka má na tažním víc jak 1tunu to asik těžko jinak když stím někam pojedeš tak si dej bacha na prudký stoupíní aby si nedopad jak jeden renaul R5 v kopci to vydeo jsem viděl na youtube
19:38:55
11.04.2008
11.04.2008

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Tazi: juuuuuu 

19:23:51
11.04.2008
11.04.2008

minno
-> Tazi:


