
aukro.cz/item384056173_sk oda_1000_mb_novy_plastovy_ napis_na_celo.html


lištu nemám.. ale budu na tebe myslet když jí někde potkám






ještě jsem tvýho litra živě neviděl tak jsem zvědavej až ho uvidim na hrocháči








Už sem ani nevěděl kolik tam je prostoru a jak vypadaj zdi














JOKE












Zatim je to živený nějakým dvoukanálem sencor, ale pozdějc na něj pude něco lepčího a sencor bude krmit přední dvoupásma.


Jestli to bylo myšleno upřímně, tak díky 



Tohle debilní chování fakt nechápu 





I když je pravda, že někdy to napíšu veřejně, pač je to jednoduší....








njn




To bych se posral 








