-> ZbyŠek: A kdy bude fotka prevraceneho auta A nevis prosimte ... tahle kolibka jde i na eMko i na uzovku? Dik
15:24:49 20.06.2008
Pavel P..
právě jsem byl vyměnit AC pumpu, držela jak bejt a ta podložka ještě víc... tu jsem musel rozlámat na kousky abych jí oddělil od motoru ale nová pumpa maká výborně.
lezi pred monitorem a cumi na me,asi ji pudu pohrbit
21:17:05 19.06.2008
mb136gl
-> pitrs-84@: vražda..
21:15:55 19.06.2008
pitrs-84@
v garazi sem nezrobil nic jen sem ted zabil mouchu co me tu srala pres dve hodiny tak se musim nekde pochvalit
21:01:35 19.06.2008
ZbyŠek
-> petr s: vzdyt je a to jako nemuzu prevratit ?
21:00:18 19.06.2008
Klubko_
-> minno: tak ono mozna kdyby sis spocital cas, kterej do toho odrbani vlozis, elektriku, co propalis, brusny kotouce, tak to vyjde sul nul akorat se nenadres. No, ja uz bych to po zkusenostech neodrbaval ruco, ale nechal udelat. Uz sem zlenivel
Já dneska byl pojistit feldu, udělal jsem evidenčku, koupil jsem zadní díl výfuku a vyměnil ho.
18:28:56 19.06.2008
M@rtin
Tak já jsem dneska úspěšně ztratil klíče od všeho. Barák, chalupa, práce, garáž. Kua
17:44:53 19.06.2008
Trax
Dneska jsem konecne sprovoznil dobijeni na skodovce a sdan uz je pripravena na nedelni zavody, doufam, ze se nenaskytna zadná komplikace
16:43:05 19.06.2008
suri
-> MOLSO: ja mam pieskovanie zadara v tivote by som to nebrusil
16:03:14 19.06.2008
venni
Vyměnil jsem na fabii čidlo chladící kapaliny (dávalo špatný signály ŘJ) a prostříkal jsem na ní dutiny aby mi dloooouho vydržela
11:18:29 19.06.2008
MOLSO
-> pistaa: Dával som s i pieskovať 2 disky na škodovku ,,, za 500 Sk .. kopa miest vynechaných. Takže to vyjde nastejno akurat ze kefy stali 100 SK
10:11:37 19.06.2008
minno
-> pistaa: tak lacnejšie určite nie....akurát že by sa toľko nenatrápil s tým....
09:01:56 19.06.2008
pistaa
-> MOLSO: pekne si sa potrapil.... len lacnejsie to je asi opieskovat...
00:36:49 19.06.2008
MOLSO
-> Klubko_: to sa dorbí učne alebo sa na to vyserie
00:08:27 19.06.2008
Klubko_
-> MOLSO: stejne to neodrbes pod tema "kostkama", kteryma je to pritazeny ke kastli. Kartacem sem delal napravu loni a letos to necham opiskovat. Myslim, ze to bude hlavne rychlejsi a min casove narocny.
23:57:59 18.06.2008
MOLSO
-> Nwkt: zbytočný luxus ... teraz som trochu viac v mínuse ako by som potreboval ...
23:56:31 18.06.2008
Samantus
-> VeTëV: jestli ty ses blbec, tak ja musim bejt čůrák :-)
23:55:24 18.06.2008
Nwkt
-> MOLSO: Tak dá, ale opískovat by to bylo lepší
23:54:41 18.06.2008
MOLSO
-> suri: stále si názoru ze s tou kefou sa to nedá vyčistit ??