
jinak momentálně
jsem na noční, takže žádný divočárny




























A co nenajdeš, tak bych zkusil uploadovat 






Začíná to Enjoy the Silence a Personal Jesus. Jak říká tchýně, tak Enjoy... "pravý" Depešáci moc nemusej, ale někde se začít musí
Jinak co byla teď na Slovensku a u nás na koncertě, tak si to nemohla vynachválit a čekám kdy si Gahana přivede domů
Doma má úplně všechny CD a DVD z koncertů co kdy byly vydaný 









