skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
16:42:47
16.10.2009
16.10.2009

Kaprof-Pisařík
19:18:15
15.10.2009
15.10.2009

Fén
-> Kapros: Ty seš z Kolína? :o))
18:49:28
15.10.2009
15.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Fén: mam v tom hledat nějakou zaminku?

18:30:55
15.10.2009
15.10.2009

Fén
10:11:12
15.10.2009
15.10.2009

Pavel P..
00:16:01
15.10.2009
15.10.2009

Fén
23:28:52
14.10.2009
14.10.2009

m8rinek
23:09:54
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Vojťas: to byl joke viš JOKE

23:08:48
14.10.2009
14.10.2009

Vojťas
-> Kapros: dve dohromady ? 

22:56:53
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Mr_Kubas: Za co mě maš?
jen 2

jen 2

22:55:41
14.10.2009
14.10.2009

Mr_Kubas
-> Kapros: Všechny tři dohromady?
Sorry to bylo drzý 
Sorry to bylo drzý 
22:55:00
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Mr_Kubas: 18

22:52:41
14.10.2009
14.10.2009

Mr_Kubas
-> Kapros: Tak to maj snad aspoň občanky 

22:47:27
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Mr_Kubas: vliv "kamaradky"?

22:45:43
14.10.2009
14.10.2009

Mr_Kubas
-> Kapros 14.10.09 22:28:05: Na co ses to dal 

22:45:04
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> U-Geen: jj

22:42:37
14.10.2009
14.10.2009

U-Geen
-> Kapros 14.10.09 22:28:05: gut :)
22:36:03
14.10.2009
14.10.2009

Vojťas
-> Kapros: tojo, akorat mi vsechno od ni prijde trosku stejny
22:28:05
14.10.2009
14.10.2009

Kapros - zrušená registrace
-> Vojťas: jj navykova melodie a peknej hlas slečny :o)
http://www.youtube.com/wa tch?v=MjtRknFscTU
http://www.youtube.com/wa tch?v=MjtRknFscTU
22:26:34
14.10.2009
14.10.2009

Vojťas
-> Kapros: to se dobre posloucha
18:07:52
14.10.2009
14.10.2009

Viliam - zrušená registrace
11:17:42
11.10.2009
11.10.2009

Jakub M.
-> beastyLA - ten první: 

11:00:37
11.10.2009
11.10.2009

beastyLA - ten první
22:52:06
10.10.2009
10.10.2009

PRPKO-Bez auta
22:48:19
10.10.2009
10.10.2009

Repro
18:33:43
10.10.2009
10.10.2009

m8rinek
18:17:41
10.10.2009
10.10.2009

Vojťas
17:55:37
10.10.2009
10.10.2009

techgen
15:09:43
10.10.2009
10.10.2009

Jakub M.
19:01:26
09.10.2009
09.10.2009

ChozeMB - zrušená registrace
-> J3STER: Zahrada Ticha
19:00:00
09.10.2009
09.10.2009

J3STER
Neznáte název písničky kde se zpívá: zahrado zelená....jsi hluboký vřes, jsi anglický park. Kolik chceš tolik máš očí otevřených.
18:27:15
09.10.2009
09.10.2009

Pavel P..
15:33:55
08.10.2009
08.10.2009

techgen
-> pyroman: sikovnaa
....ale aj ten ten song je super 
....ale aj ten ten song je super 
10:46:55
08.10.2009
08.10.2009

afro100
13:49:30
04.10.2009
04.10.2009

Kaprof-Pisařík
12:05:21
04.10.2009
04.10.2009

Vojťas
10:28:01
04.10.2009
04.10.2009

Matt-110Rten druhej
10:56:46
03.10.2009
03.10.2009

Vojťas
-> Pavel P..: muze byt...







pěkné :)













![Wanastowi Vjecy - Sbírka zvadlejch růží [HQ]](https://i.ytimg.com/vi/9yT0OW_GOpI/mqdefault.jpg)

![Wanastowi Vjecy - Kouzlo [HQ]](https://i.ytimg.com/vi/o7n07pZPn4I/mqdefault.jpg)

