
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Jezdite na kole?
10:28:06
27.07.2005
27.07.2005

Majkl
no ja odjizdim v patek na chatu a pritelkyne me "donutila" ze budeme jezdit na kole kazdej den na celodeni vylety... ja na kole ujel v kuse nejvic 10 kilaku a byl sem hotovej, je to fakt sila, tak kdybych se 15. 8. nevratil (pak jedem tejden jeste jinam) tak sem mrtvej! 

10:27:34
27.07.2005
27.07.2005

Sušenka
Jj, ja si ho ted beru kvuli taboru - vyzvejkanej stred, nebrzdi, blbe prehazuje...des bes 

10:24:32
27.07.2005
27.07.2005

Stepix
Jelikož moje škodule je ještě stále nepojízdná a otec si odvezl papíry od jeho auta sebou do řecka tak jsem byl donucen k razantnimu rozhodnutí. Tím bylo vytažení a oprášení mého jízdního kola. Od ty doby co mam auto, jsem na něm neseděl, takže něco okolo roku a půl. U kamarada v servisu jsem si ho nalestil, umyl, kola naplnil dusikem a vyrazil jsem. Ted me neskutecne boli zadnice, ale pomalu si zacinam zvykat na premistovani pomoci vlastni fyzicke sily. Reknu vam, hruza.
