Jezdite na kole?

prohledat
853 příspěvků (zobrazeno 851 až 853) od 27.07.2005 do 25.06.2026, založil/a Stepix
řadit dle data
10:28:06
27.07.2005
Majkl
no ja odjizdim v patek na chatu a pritelkyne me "donutila" ze budeme jezdit na kole kazdej den na celodeni vylety... ja na kole ujel v kuse nejvic 10 kilaku a byl sem hotovej, je to fakt sila, tak kdybych se 15. 8. nevratil (pak jedem tejden jeste jinam) tak sem mrtvej! 21
10:27:34
27.07.2005
Sušenka
Jj, ja si ho ted beru kvuli taboru - vyzvejkanej stred, nebrzdi, blbe prehazuje...des bes 2
10:24:32
27.07.2005
Stepix
Jelikož moje škodule je ještě stále nepojízdná a otec si odvezl papíry od jeho auta sebou do řecka tak jsem byl donucen k razantnimu rozhodnutí. Tím bylo vytažení a oprášení mého jízdního kola. Od ty doby co mam auto, jsem na něm neseděl, takže něco okolo roku a půl. U kamarada v servisu jsem si ho nalestil, umyl, kola naplnil dusikem a vyrazil jsem. Ted me neskutecne boli zadnice, ale pomalu si zacinam zvykat na premistovani pomoci vlastni fyzicke sily. Reknu vam, hruza.
Extreme Tyres