skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Jezdite na kole?
00:30:16
23.04.2013
23.04.2013

MerHanz
-> U-Geen: Taky sedlám cross. A jak řikáš, do terénu to není, jen na polňačky a ne moc rozbitý. Dneska už bych asi taky šel do horskýho, ale pak zase na silnici s tim taky nic moc. Naštěstí tu mám dost silniček po horách, kde moc lidí nejezdí. Ideál by byl mit kola dvě ;) Jedno do terénu a druhý na silnici ( podle toho kde jezdíš tak cross, nebo silničku ). Ale pokud to nechceš mit kaše, tak to je penez jak za malý auto :/
00:08:49
23.04.2013
23.04.2013

U-Geen
-> saSaT: hm letos jsem jeste nevyjel... mam crosse a uz se na tom nejak bojim (na silnici hovada ridici a v terenu se s tim zas neda jezdi)... tak planuju koupit nejakej levnejsi MTB :)
00:07:16
23.04.2013
23.04.2013

MerHanz
-> saSaT: občas se projedu,ale loni jsem to flákal a letos jsem se ještě ani nedostal k tomu, abych kolo dal dokupy. Při čištění jsem našel, že má kazeta vůli na nábě. Už loni ze zadního kola vycházelo slabý jakoby loupání. Takže asi novej náboj ( k mýmu překvapení je stávající konusovej ) a zrovna líp ostupňovaná kazeta. Současná 11-32 je moc nahrubo a s ( pro mě ) zbatečným rozsahem. V hledáčku je 13-26/8 . To pro mí, převážně silniční, ježdění bude lepší i taky po horách. Tak uvidím, jestli letos najedu aspoň tisíc kiláků
.
.23:55:51
22.04.2013
22.04.2013

saSaT
Trošku oživíme mrtvolu, fungujete někdo kolmo? Já sem přes zimu po dlouhé době něco postavil a abych pradu řekl tak sem ho eště ani pořádně neprojel

12:05:11
06.09.2005
06.09.2005

VeTeV
-> Bagrr: ses porste hyper aktivni - ja ti to kolecko i s dusi poslu postou a ty me to vymenis a posles zpet jo 

11:52:30
06.09.2005
06.09.2005

Bagrr
-> VeTëV: tak si jako mákni, sem si stihnul celý kolo rozebrat a složit i s novym lackem, za dva tejdny, a to sem ještě musel vyměnit všechny ložisa na středech, a zadnmí osičku:o) Mno takže tak no:o)
11:44:24
06.09.2005
06.09.2005

VeTeV
-> Bagrr: kurnik ty budes nabusenej jako svine - tak gratuluju - potrebuju vymenit dusi u kolobky a dleam to uz 2 mesice 

11:42:05
06.09.2005
06.09.2005

Bagrr
-> VeTëV: JO, sem ti to říkal:o) Mno a potřebuje ještě trošku dolatit, aby mně nebolela peel a aby to drželo stopu při puštění řídítek, teď se totiž naklání samovolně napravo:o) Mno, a zlepšuju se, např včera sem na něm ujel 15km tam a zpět:o)
10:39:56
06.09.2005
06.09.2005

VeTeV
-> Bagrr: takze budes fakt litat n akole jO?
10:16:05
24.08.2005
24.08.2005

havlik
No taky bych mel zase zacit dokud sme nemeli s kamosem papiry tak sme najezdili i 50km dene fakt sme byli cakly a letos sem na kole sedel jenom 2krat a asi to vyckrat nestihnu pokud bude takhle hnusne

21:40:35
23.08.2005
23.08.2005

Bagrr
Tak sem si taky zgenerálkoval kolo, protože mně čeká komlet rozebrání podvozku motoru a interiéru (skoro celý škodovky) a motorka mi nejezdí, tak se holt bub muset spokojit s vlastní silou, a aby mi nebilo líto a smutno po škodný, tak sem si horáka stříknul do toho samýho odstínu, co mám na škodný:o)
15:26:14
30.07.2005
30.07.2005

pyroman
při dnešních cenách benzínu sem musel zase vytáhnout kolo ale už na něm nejezdím tak často jako dřív...to sem byl schopnej najezdit na kole i 60km denně....pak sem koupil motorku a začalo to upadat a nakonech sem si koupil rapida a bylo vymlováno a teď benál pomálu 30 kč tak jezdím za přítelkyní na kole abych šetřil benál
14:59:16
30.07.2005
30.07.2005

Gryzly
No od té doby co mám papíry na Pionýra tak na kole nejezdím(a to je už deset let), mám ho uložený na pudě takovou nějakou polskou silnici i s beranama r.v.1990. Ted si leda tak občas pujčím trátovo kolo a jedu za spolužačkou se nechat ostříhat a to je tak maximálně 700metrů. Jinak jezdím všude autem a když jdu někde kalit tak vlakobusem.
15:55:58
28.07.2005
28.07.2005

Mišell
Já jezdil vždycky jen na silničce-nebyl problém si dát třeba 150km za den,ale teď zhruba po roční pauze jsem se jel jen tak projet(asi jen 30km)a otlačeniny na zadní spodní části těla mám ještě na paměti

14:15:59
28.07.2005
28.07.2005

fine_ray
-> Tommy: zhejčkalo mě auto
a teď když se jedu projet tak sem vždycky úplně vyříznej a hlavně různě omlácenej.. holeně a pedály se maj moc rádi 
a teď když se jedu projet tak sem vždycky úplně vyříznej a hlavně různě omlácenej.. holeně a pedály se maj moc rádi 
13:07:06
28.07.2005
28.07.2005

dostybiker
Tak panové kdy vyrazime na bika???
13:02:53
28.07.2005
28.07.2005

dostybiker
-> Tommy: to sem!
a ted uz to chapu
a ted uz to chapu09:55:15
28.07.2005
28.07.2005

Tommy
2 mike: Ja psal dal
Nahodou sem tam jedu asi 20km s mladou za dedkem a zase zpatky;-)
2 fine_ray: No ja jsem prestal jezdit asi pred tremi roky, tehdy jsem jezdil denodenne, ale neco jsem si jeste zapamatoval, ale uz to taky neni ono:-(
Nahodou sem tam jedu asi 20km s mladou za dedkem a zase zpatky;-)2 fine_ray: No ja jsem prestal jezdit asi pred tremi roky, tehdy jsem jezdil denodenne, ale neco jsem si jeste zapamatoval, ale uz to taky neni ono:-(
09:43:11
28.07.2005
28.07.2005

fine_ray
-> Tommy: abych se přiznal, tak poslední dobou (asi tak rok), už se jedu vždycky jen projet, sice dojedu do parku, ale už mi to nějak nejde :-( jezdil sem hodně flat, takže je to kolo v plnej výbavě, na vetší kravnutí asi nemam odvahu

08:11:00
28.07.2005
28.07.2005

xtuner
já jezdim na tomhle pěknej vrak nedávno jsem píchnul a nechtělo se mi tlačit tak sem jel po ráfku a teď mám osmu jako prase
20:30:03
27.07.2005
27.07.2005

mike
-> Tommy:
prý na větší vzdálenosti vytáhneš favošku jo? Ta větěí vzdálenost je ten cca. kilák od baráku do garáže jo? 
prý na větší vzdálenosti vytáhneš favošku jo? Ta větěí vzdálenost je ten cca. kilák od baráku do garáže jo? 
20:02:57
27.07.2005
27.07.2005

Fén
Tak na tomhle jezdím já, i když většinou jenom do vinohradu. :o)
19:48:04
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
2 fine_ray: Pekny, taky jsem jednu dobu nad necim takovym uvazoval, ale spis neco na dirty, ne primo freestylaka. Ale pak jsem si rikal ze na ten dirt mi bohate staci i to moje, tak jsem se na to vyprd a skakal dal na mojem;-) Nemas nejake fotky z akce na biku?;-)
17:47:46
27.07.2005
27.07.2005

fine_ray
-> TUNER: no náhodou ono i na tomhle se to nechá upalovat..
musim zas začít jezidit.. kila přibyly a plyn je taky drahej.
musim zas začít jezidit.. kila přibyly a plyn je taky drahej.
16:59:57
27.07.2005
27.07.2005

TUNER
-> fine_ray: Tak kdy vyrazíme,ale na takovym by jsi asi nestíhal....
Ale Máji brácha má taky takový,tak mu ho seberu a můžeme se někde pořádně vysekat....

Ale Máji brácha má taky takový,tak mu ho seberu a můžeme se někde pořádně vysekat....

16:58:23
27.07.2005
27.07.2005

TUNER
Já zamlada jezdil taky na silnici....To ještě horský u nás nebyli...No a pak jsem začal přesedlávat na horáky a vystřídal jsem jich docela dost.Teď už toho moc nenajezdim,protože jsem dost zlenivěl a hlavně nemam s kym jezdit...Občas jedu sám tak si dam do těla,ale když jedu s přítulkou,tak na ní porád čekam a to mě nebaví a jí zase nebaví že jedu jako blázen,přitom se s ní snažim jezdit pomalu...
No ale měl bych začít zase jezdit,benzín je drahej...
No ale měl bych začít zase jezdit,benzín je drahej...

16:50:27
27.07.2005
27.07.2005

fine_ray
-> Tommy: pěkný kolečko a mam pochopení



16:49:30
27.07.2005
27.07.2005

Hurdis
Na kole jsem za posledních pár let jel jen párkrát, buď do "mototechny" pro díly, nebo do hospody
. Když už nejedu autem nebo sockou (MHD) tak volím raději přesun po vlastních než na kole.

. Když už nejedu autem nebo sockou (MHD) tak volím raději přesun po vlastních než na kole.

15:47:29
27.07.2005
27.07.2005

U-Geen
a proto mam ten cross :-) na silnici pohoda a v lese se s tim taky da.
14:17:58
27.07.2005
27.07.2005

AlVyb
od te doby co sem se na kole celkem brutalne vysekal sem na nej nesedl... (je to rok) Mam z nej ted respekt, pac ani nevim jak se to stalo a rikam si ze se me to muze stat kdykoli priste... Proste sem jel z kopecka na najednou sem byl nazemi a kolo letelo saltem prezeme... Asi to bylo tou po*ranou odpruzenou vidlici ve predu 

13:36:29
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
2 Labros: Jako jo, ma to neco do sebe, taky si nekdy vytahnu starou Favoritku, ale to vetsinou jenom tehdy, kdyz jedu nekam dal a nechce se mi prekonavat valivy odpor tech salamu co mam na horaku;-)
13:30:17
27.07.2005
27.07.2005

Labros
na silničce je to moc fajn, šlapeš si jen tak zlehka, ono to jede většinou setrvačností, užíváš si ubíhající krajinku... V provozu je to teda zase horší.
13:25:48
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
2 Zbyněk: No o tomhle se nehodlam bavit, ja zase nedam dopustit na sjezdy, protoze me osobne moc nebavi se potit na silnici, kde jenom slapes a slapes a jeste si musis davat bacha aby te nejaky debil nesejmul autem;-) Je to vec nazoru a toho co od kola ocekavas. Ja od nej hlavne cekam zabavu a ten adrenalin je nekdy taky hodne kruty;-)
13:07:39
27.07.2005
27.07.2005

Zbyněk
-> Tommy: ono stejně nad silničky není! absolvoval jsem už i noční sjezd na horském a adrenalin tam sice je ale požitek ze silničky to nevynahradí!
13:01:28
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
2 Zbyněk: Byla to mechanika, ted uz ani nevim znacku, ale brzdila celkem dobre a rozhodne nebyla kousava jako vecko;-) Ale mechaniku bych uz ted kdy se daji sehnat za dobre prachy hydraulicke taky nechtel
12:56:56
27.07.2005
27.07.2005

Zbyněk
-> Tommy: to jsi měl mechaniku nebo hydrauliku? Já jsem jel na mechanikách bylo to myslím deore-čko a citlivost tam nebyla zrovna dobrá!
12:43:45
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
2 dostybiker: No je videt ze jsi odbornik
Tu kotoucovku uz tam sice nemam, ale mel jsem ji tam hlavne kvuli jizde po zadnim kole, protoze je o dost citlivejsi nez klasicke vecko a lip se s ni udrzuje balanc;-)
Tu kotoucovku uz tam sice nemam, ale mel jsem ji tam hlavne kvuli jizde po zadnim kole, protoze je o dost citlivejsi nez klasicke vecko a lip se s ni udrzuje balanc;-)12:38:26
27.07.2005
27.07.2005

U-Geen
Jezdim no, sem tam. Mame s mladou cross biky, takze silnice a lehci teren v pohode.
12:35:57
27.07.2005
27.07.2005

dostybiker
koukam samý zevlaci. Musite naject aspon 400km tejdne ja jezdim poctive porad i kdyz od ty doby co mam skodofku tak to zacina byt problem
-> Tommy: podle me ti je zadni kotocovka na prd dej si je dopredu tam ti vic pomuze. Proc ji tam vubec mas??
-> Tommy: podle me ti je zadni kotocovka na prd dej si je dopredu tam ti vic pomuze. Proc ji tam vubec mas??
12:05:52
27.07.2005
27.07.2005

Zbyněk
no já jsem vždycky jezdil na siničce! Ale poté co mě loní odstranila z křižovatky jedná stará kvalitní puška ve své fungl nové fabce jsem přešel na 4 kola a mám aspoň dočasný pocit bezpečí!
12:05:43
27.07.2005
27.07.2005

deathcat
-> Stepix: Ale zvládneš, jen překonat strach


11:38:50
27.07.2005
27.07.2005

Tommy
Ja jsem taky po dlouhe dobe oprasil kolo;-) Je treba shodit par kilo, nabrat zpatky trochu kondice a poradne si zase zablbnout. V sobotu jedem na hory, tak jsem zvedavy na pocet a rozsah zraneni zucastnenych;-)
11:36:55
27.07.2005
27.07.2005

Radůz
já dřív hodně jezdil triatlony, takže mám silničku, ale poslední dobou jak sleduju ten provoz, to je fakt vo ůraz. takže jsem přesedlal na horský a jezdím krosit do lesa a tak. Ale tu silničku taky někdy projedu.
11:36:23
27.07.2005
27.07.2005

Stepix
Na příklad tohle na kole nezvladnu

11:34:15
27.07.2005
27.07.2005

Labros
Já jezdím na silničním kole - ještě socialistická výroba - klasika berany, vzadu 5 koleček vpředu 2 talíře, chtěl bych 3.talíř, jo a je to značky Eska. Jinak je to podle mě docela solidní kolo, jednou se mi rozpadla hřídel v zadním kole a musel sem pomalu dojet od Ameriky do Karlštejna na vlak, takže sem měnil zadní kolo a to samý potom ještě jednou, když jsem na chodníku vjel do velice šikovnýho betonovýho příkopu neoznačenýho. Jo a ještě se mi jednou přetrhlo brzdový lanko akorát když jsem sjel z Vidoule do Motola a byl sem už dole
Ale na těch 15let ježdění je to myslim velice spolehlivý a nenáročný dopravní prostředek, aspoň v porovnání se škodovkou 
Ale na těch 15let ježdění je to myslim velice spolehlivý a nenáročný dopravní prostředek, aspoň v porovnání se škodovkou 
11:30:01
27.07.2005
27.07.2005

kuko
po rocnej prestavke som ho konecne pred tyzdnom zlozil takze sa jazdit len zacina, uz som na nom spravil za tyzden cca 80 km, a to len po vecoroch, inak sa cez vikend chystam do BA co mam 50 tam 50 naspat
11:22:36
27.07.2005
27.07.2005

Majkl
-> sep:
zkamaradime se??

zkamaradime se??

11:21:31
27.07.2005
27.07.2005

sep
Už moc ne,není čas,dříve docela hodně.....70-100 km nebyl problém.....je fakt ze zadek rychle odvykne(a to i sedátku.-)
11:16:49
27.07.2005
27.07.2005

Aladin
fůůůůj, kolo.
11:11:45
27.07.2005
27.07.2005

VeTeV
panove panove kupte si kolobezku 

