Jinak jednou jedinkrát jsem viděl spálenej kotouč... zadní na težkým elektrokole co jezdila paní ke 70ti letum.Manžel jí tahal po šumavských kopcích a jak je to elektro těžký,dost se jí to z kopce rozjíždělo a tak celý víkend brzdila





















































Masakr. A vubec to nejde zvednout na zadni, to me trosku zaskocilo. Nebo sem to uz zapomnel 




