
Jen přemýšlím, k čemu tak velká kola jsou dobrá? U silničky bych to pochopil, že kvůli rychlosti, ale u horáka? Tam to musí být kontraproduktivní...


































Ale jinak teda vypadá super, za ty peníze hodně pěknej kus kola 

Byl sem dneska v Cyklo Erben v Mělníku, maj toho spousta skladem, super zkusebni okruh, byl sem tam asi tri hodiny plus přestávka na oběd. Zkoušeli jsme i jiný kola různě ladit ale nikdy to nebylo ono. Jen nějak dostanu vejš řidítka, teleskopickou sedlovku si kdyžtak dokoupím a jinak cajk. Asi jeste prevodnik, 30 je malo, mozna rovnou pujdu na 34. Takhle to rozjedu na max na rovine. Karbonovej ram asi docela funguje. Doplňky budou oranžový, možná i napis na rám si necham vyrezat nalepku.
















Jinak "červený pole" už mi začíná někde pod 170, což je docela nezvyk - když jsem 6 let zpátky jel na GG, tak jsem měl za celej výjezd průměr 162 a v těch prudších pasážích k těm 170, aniž bych šel za hranu.




V bazenu mam kolem 140.












A ještě, jak každý hned honí chip