Prodat je ji asi škoda, třeba ji někdy vzbudím 

Prodat je ji asi škoda, třeba ji někdy vzbudím 
























Nelogický odbočení ve městě z takřka přímé trasy...











Vlastně nevím jestli mi to ještě baví, jestli si mám motorku nechat nebo ji prodat...








. Jen nemají rády vodu, dost kloužou. Cena luxusní a vydrží tak 7000 km a to jim dávám dost zabrat


















ale asi není.