-> robinho130: by mě zajímalo jestli to ten druhej řidič přežil
22:17:37 05.07.2012
robinho130
Trucks go over cliff in Norway
husté
17:35:48 09.06.2012
David29
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Skoro všechny
20:14:17 08.06.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Co myslis, to video s kulatakem?
20:06:32 08.06.2012
David29
Pamatujete na uživatele "gebic"?
Tak je tu další idiot - "JizdaOzivot"
Pár videíí jsem mu okomntoval - no je to prostě vylízanej debil
20:09:59 07.06.2012
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Už čumím na jutrubce asi na třetí video a pořád chčiju smíchy.
Já ho v TV asi nikdy neviděl, nebo jen štěky a teď se mi ono mínění jenom potvrzuje.
On chce lidi asi fakt zabít.