na level bezmozek mi chyba ešte samosvor a strme riadenie 

na level bezmozek mi chyba ešte samosvor a strme riadenie 









































Proti Vatanenovi s 405 T16 je tohle solidní cirkusárna, ale někoho to možná baví.. 












Díky moc.
Moc to nemá v tomto případě cenu řešit.




ty průjezdy za to myslím stojí...
Já bohužel video střihat neumím a nahrávat to po jednom na youtube je oničem.

