12232 příspěvků (zobrazeno 2001 až 2050) od 04.02.2009 do 23.06.2026, založil/a Targa
řadit dle data
20:44:57 18.01.2020
MVM
-> Luky 18.01.20 20:37:41: Prosim Tě - to na mě vygoogilo .. Takže tak, Pokud něco najdu hodím Ti sem odkaz. Zkusil bych fakt Hella, nebo PIAA .. Hlavně dráty,altík nejde přetížit..
Kdysi v mých 18ti jsem měl na svým Fáčku rampu a Hella světla
- a kolega mechanik v servise mi říká:"Tak s tím jak posvítíš na bakelitovýho Trabanta zezadu budeš vidět jak mu běhají písty)
Pokud tam pasuje - dal bych 100W H1
-> Luky: 3H4 je speciální žárovka 177W. Právě aby to nešlo dat do silničních vozidel, musí topit jako prase.
Takže někde spec obchod rally a nebo truck shop,ale tam zas bude 24V. Nebo kontaktovat Hella.de.
-> Polyš 16.01.20 18:52:34: Zelenej a červenej kábl je čína. Origo byly černej a žlutej případně bílej a žlutej nebo bílej a černej... A nápis není PAL, ale PRL
11:37:38 17.01.2020
Polyš
-> RadovanSkodovkar: Jj,tak tyhle jou PRL,ale mám jedny PAL,pak Dobmar,a ještě HS-7 ale jen sklíčka.
23:04:45 16.01.2020
RadovanSkodovkar
-> Polyš: Čína jak riť :D A pokiaľ sa pamätám tak tam nie je "PAL" ale "PRL"
19:07:44 16.01.2020
Polyš
Aha.Tak děkuji za radu.Měl jsem je nějakou dobu v krabici.Mrknu,jestli nemám jiný.
19:02:48 16.01.2020
Tomaso435
-> isti: jo tohle je origoš
19:02:24 16.01.2020
Tomaso435
-> Polyš: i sklíčko je s nápisem pal.. a šroubky byly s trochu menší hlavičkou ne ? spousta lidi to cpe jako original. ale kdybys viděl originál tak to poznáš na první dobrou že je tohle jen šit.. ale poznáš to i za pár let bledne to jak svině..
-> Polyš 16.01.20 18:52:34: To neviem či číňan alebo poliak dává takto káble ale ten blinker určite nie je origo PAL.Ten má žltý a čierný kabel a aj vnútro vyzerá inak
Poradil by mi někdo s válečkama ?
Ten vlevo bude asi přední 1203 ... ale ten vpravo BK3469 netušim,zdá se mi to to samé,jen pro starší modely... věděl by někdo konkrétněji ? (pístek bohužel nezměřím)
-> Bukaj: Ty máš krysu huso. Husu kryso.
Já jsem vám říkal, že mám housera. A co jste mi řekli vy? Nekecej a táhni.
17:58:57 08.01.2020
Bukaj
-> StepaNoFUN:
Ještě, že mě hřeje to peří...
17:32:16 08.01.2020
StepaNoFUN
-> Bukaj: Jasan je jasan. Na laminu si v případě nouze buřty neopečeš.
14:43:32 08.01.2020
Bukaj
-> Jozka: Ok, už vám věřím. Přece jen na jasanových (celodřevěných) lyžích jsem jel jen jednou - když jsem je někdy v polovině devadesátek někde nasockl v zánovním stavu i s botama mé velikosti...
-> Bukaj: 4 cm a něco odpovídá - i dimenzování, tyhle boční háčky sloužily jen k přidržování napínacích "strun" vázaní na pozici..
09:12:53 08.01.2020
Bukaj
-> Pavel P.. 08.01.20 08:27:03: říkal jsem si, jestli to není něco takového, ale na vázání mi přijdou hrozně subtilní - má to cca 4 cm na délku, je to stejně velké, jak kladívka du užovkového rozdělovače...
08:42:18 08.01.2020
Borderer
-> Pavel P..: Myslíš to vlevo dole?
08:27:03 08.01.2020
Pavel P..
-> Bukaj: ty háčky jsou od lyžařského vázaní...
23:09:56 07.01.2020
Bukaj
Taky tu zase mám něco na identifikaci:
kontakty PAL - pasuje k nim pohyblivý kontakt z rozdělovače š 100/110, 105/120, ale nemají opěrku pro pružinu kontaktu...
další kontakty - malé - na jednom je logo Bosch
A ta třetí věc nevím, zda je vůbec na auta, nebo je to kus nábytku či sportovního náčiní, ale bylo to mezi autodíly...
-> Bukaj 27.12.19 20:05:40: nevim jak stare zigulacke, ale nove maji proti skodovackym slabounkou stenu :( me nekde v rusku jedna naprosto bez koroze praskla, sice jsem vyhodil omezovac brzdoveho tlaku zadni napravy, ale i tak bych to necekal, koupil jsem tam nejakou dlouhou za v prepocku 20kc a stale ji mam namotanou nad diferakem :)
-> ondie: ten modrej smaltovej je z nosu na přední kapotu na 1200/1201
09:45:19 28.12.2019
Bukaj
-> ondie: Je to, jak píšeš - z volantu, z blatníku MB, ten plastovej šislej je taky blatník MB 69 a první kila (se šipkama na blatnících) a ten velkej červenej smalt tuším z madla kufru 450/440 Spartak/Octavia (bylo myslím víc typů, tohle je tuším ten starší)...
Ty modrý netuším, tahle barevná kombinace byla "moderní" do padesátých let, ale provedení mi spíš připadá na sedmdesátky...
03:51:07 28.12.2019
ondie
Dají se trochu identifikovat tyhle znaky,jestli to pochází přímo z konkrétních aut,nebo je to spíš jen dobová dekorativní ozdoba sběratelskýho charakteru ?
Ten v pytlíku vpravo nahoře se mi zdá jako z volantu 1202stw/Oct Combi.. ?
Ten černej by mohl být z blatníku 1000MB ?
Ten červenej smalt a ten plexi šislej nevíte ?