), nebo opravdu zmetek. Ale nechápu, jak se to mohlo stát - že by jim spadla čtyřkvaltová hřídel z linky na vedlejší linku, kde zrovna dělali drážkování na pětikvaltové hřídele...?

), nebo opravdu zmetek. Ale nechápu, jak se to mohlo stát - že by jim spadla čtyřkvaltová hřídel z linky na vedlejší linku, kde zrovna dělali drážkování na pětikvaltové hřídele...?








Jak to vypadá na druhém konci?

Ja mám zas také na ktorých je/nie je závit na druhom konci a netuším prečo.



































Kdyby byly na eRko, tak se zájemci poperou, ale obyč kilí kliky moc nikdo nechce





