skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nordschleife
-> MVM 12.06.16 15:22:32: Tady taky, MX5 na konci, hola hlava vyssi nez predni okno a bez helmy. To teda v Moste musis mit zatazenou strechu a u cabria a auta s ramem helmu. Tady teda vubec ne?
https://www.youtube.com/w
atch?v=CqikHagORgU Celkem jste měli provoz,až si říkám že to je o nervy. Eidy 3:20 Tím chci říct že klobouk dolů užít si to v tý míchanici společně s motorkářema a mnohem rychlejšíma autama. Navíc když zůstane stát někdo napříč po nevydařených "hodinách". Tohle třeba já snášel na smyčce dost blbě na sedadle spolujezdce - v takovým provozu. Jste zkrátka dobří 

Jen co me neni jasne? Myslel jsem, ze tam musi byt helma za kazdou cenu a tady je Z1 cabrio bez helem a jeste maji " otevrene" dvere 

Tomas tam ma na tehle strance nejvic fotek....
-> Eidy 11.06.16 21:22:29: Pekny to mate 

-> Eidy 11.06.16 20:09:54: Utrel jsem slzu do kapesniku... ale uzivejte, preju Vam to at vse vyjde.
-> Eidy: NESER



Máme za sebou jízdy na Ringu a je to BOŽÍ !!! :)))))
Ještě lepší je, že zítra pokračujeme. Jo a počasí je krásný :)
Ještě lepší je, že zítra pokračujeme. Jo a počasí je krásný :)
-> Eidy: vstávám ve 4, nejdéle v 5 chci vyrazit.....tak to domluvte v kempu, ať o mě vědí :-D a držte fleka......a pokud bude cesta OK, měl bych to stihnout v pohodě :-)
Už máme zakempováno kousek za Amsterem. Domácí kemp na statku, pan domácí úplně v pohodě, parádička. Dali jsme pivko a jdeme stavět stany. Mimochodem jsme v Zandvoortu nabrousili cca 90 ostrých km :) Zítra na Ring to máme cca 300 km, paráda.
-> T: Dobře doraž a brzo, ať dáme zítra 1-2 kolečka ;)
-> T: Dobře doraž a brzo, ať dáme zítra 1-2 kolečka ;)
-> Eidy: supéééééér
já naloženo, zakurtováno, večer nákup a vaření a zítra v 5 vyrazím.....držte mi palce, jedu sám a nevim kam :-D

já naloženo, zakurtováno, večer nákup a vaření a zítra v 5 vyrazím.....držte mi palce, jedu sám a nevim kam :-D
Máme za sebou jízdy v Zandvoortu :)) Krásná trať, moc krásná. Mění se tempo, přes horizonty, parádička. Technika v pořádku a Kóča budí obrovský rozruch :))
-> Eidy: jo v Holandsku je vidět znatelně dýl než u nás. Přitom je to "za rohem"...
-> Tuner#2: to nasere teda
( i když u Tebe raději říkejme naštve, ať ten průjem zbytečně nedráždíme
)
-> Tuner#2: to nasere teda


-> Tuner#2 - zrušená registrace 10.06.16 08:28:20: jo, v podobným stavu mě loni naložili do auta, že je stovka dodělaná a že opravdu jedeme Pačejov. KO motor na první RZ byl docela vysvobození 
Tak alespoň pozitivně, do neděle se dáš dohromady a stihneš Legendy.

Tak alespoň pozitivně, do neděle se dáš dohromady a stihneš Legendy.
-> Nwkt: JJ presne.
Ani nevis jak me to stve :(

-> Tuner#2: To je pech teda
Jako předloni jak jsi nejel na legendy? 


Prave jsem mluvil s Tomasem a definitivne odpiskal mou ucast.
Moc me to mrzi, ale po vcerejsim celodennim prujmu se sotva drzim na nohou... Uzijte si to! a budu sledovat z postele reporty.

-> T: Díky :)
Tahle jsme to krásně naskládali na náš plac. A pak že tu prej není místo :) Vešlo by se ještě jedno auto a 2 stany. Překvapilo nás počasí. V deset bylo pořád světlo, tma padla až těsně před půlnocí.
Tahle jsme to krásně naskládali na náš plac. A pak že tu prej není místo :) Vešlo by se ještě jedno auto a 2 stany. Překvapilo nás počasí. V deset bylo pořád světlo, tma padla až těsně před půlnocí.
dobré ráno do Zandvoortu
přeji hezké počasí




Jsme v kempu u moře a byl ukrutnej problém najít kemp. Nechtějí pustit auta dovnitř. Našli jsme jeden kemp, kde je místo jen na jednu noc, a zítra musíme jinam. Auta chtěli taky venku, ale naskládali jsme to tam a fertig. A už máme pivko :)
-> T: Brzdu orientačně u mně zkoušel německý polda na složební moto BMW, kontrola dokladů,obešel si soupravu,dřepnul si tak aby viděl tažné a chování kol .. chtěl abych začal couvat... "ono se to mírně nahrbí a klade odpor" - to mu stačilonavíc tam nebyla velká vymlácená vůle na tažným .. vrátil papíry,sedl na moto a jel si vybrat další oběť.. Jinak za těch dest let už nikdy . A to jsem kamionem jezdil ve tři odpoledne v "zákazu jízdy"
Tam mají pro motorsport jiný chápání než v čr - kde jsem dostal flastr až na rozvadově v neděli ve 21:52 za jízdu v zákazu, Načež jim nebylo divný že celý den jedu ze Spa Francorchamps 


-> MVM: jak zjistí brzdění nájezdovky ? :-O
slušný jsem a pozdravit umím... a to je vše :-D :-(
slušný jsem a pozdravit umím... a to je vše :-D :-(
-> T: Jistě cestou potkáš Poláky,Rumuny,Bulhary,.Sr
by co táhnou na vlecích a odtahovkách ojetý šrot do své vlasti. To by je musely všechny pozatvárať Kefalín..
Hlavní je aby nic nebylo volný,upadený,nesvítící, aby brzdila nájezdovka a řidič byl při případné kontrole zejména slušný a uměl aspoň pozdravit.. 


-> MVM: dodávka je rok stará a budí trošku pozornost polepem
a vlek je žebřiňák takovej nějakej,ale svítí vše jak má, dondány odrazky,pozičky, vše jak má být, jen nevím jestli dondávat zástěrky nebo ne, jediné co nemá a SPZ je v rozpraskaným rámečku a pro jistotu je tam jedna elektrikářská zdrhovačka nezakrývající nic podtstatného...takže zítra raději koupím kurty, že jsem stejně chtěl kupovat krátké jen na auto a snad to bude Ok :-)

-> T: Kurtny je dobrý mít v co nejlepším stavu. A taky celkový dojem soupravy je dobrý mít takový aby to nevzbudilo záminku. Sám sice vozím auta v zakrytým vleku - ale když to nevypadá jak cirkus - nikdo Vás bezdůvodně stavět při slušném chování a stylu jízdy stavět a kontrolovat nebude. Na Nurburgring jezdím už jen přes Rozvadov,A6,A61. Párkrát ve snaze v neděli po závodech jsem zkoušel jet zpáty po trojce - ale uzavírky a členitý kopcovitý profil,navíc se tam staví hodně nových úseků - takže se slabším výkonem auta a s vlekem doporučím jet spodem okolo Hokecu po A6.. 

a pomalu studuji cestu....minule se jela varianta A6 a A61 myslím , tam byych asi neviděl problém, raději dál od Frankfurtu....
-> Sejki: u kamionů možná,ale u nás výletníků ? 

mám jednu kurtu 2013 a jednu 2009 a 2 budu kupovat....ta 2013 je parádní a čistá, takže asi OK, ale tu 2009 už nevim teda :-/
a co zástěrky ? musí být ?
a nikdo další se nechce přidat teda i jako mitfára ?
-> Eidy: super, očekávám fotky jak se něco začne dít :-)
a co zástěrky ? musí být ?
a nikdo další se nechce přidat teda i jako mitfára ?

-> Eidy: super, očekávám fotky jak se něco začne dít :-)
-> Eidy: odkaz nemam, ale v nemecku kouknou na datum a kdyz bude starsi tak pryc s ni... ale u nas se stejne kurta nedozije jednoho roku, protoze je driv roztrhana a nebo zamastena...
-> Sejki: 2 roky? Máš nějaký odkaz na literu zákona? Že to slyším prvně.
Jinak my jsme za Dortmundem, cesta v pohodě. Do šesti bychom měli být u moře :)
Jinak my jsme za Dortmundem, cesta v pohodě. Do šesti bychom měli být u moře :)
-> T: platna homologace a nesmí byt mastny a nijak viditelne poškozený...jo a nesmí byt starší jak dva roky což je někdy nadlidskej úkon takže nejlépe doklad o koupi...
-> T: každé kolo, popruhy na kurtování aut s čitelnym modrym pruhem
-> T: tuším každý kolo a popruhy s platnou certifikací 

minule se to tady řešilo....jak má být přikurtované auto do Německa ? má někdo v hlavě ?
Tak auto mám plný až po střechu, nechápu, co jsem si to na těch pár dní zabalil. Snad se tam zítra ještě vejdu já...
-> Eidy 08.06.16 20:03:27: V Erfurthu je parádní historický náměstí, kdyby jste měli chuť na nějakou kulturu.
-> Eidy: super



-> T: Ale jo. Ve stanu spí Martin. Teď šel hodit sprchu a já mám k večeři sekanou :)
-> Eidy: super
takže spaní v autě na konec neni ? A zatím teda s Martinem a zítra se připojí Matěj ?
Já to ještě rozhodně nevzdávám


Já to ještě rozhodně nevzdávám

-> Tuner#2, T: No vy to vedete :/
My hlásíme, že jsme v kempu u Erfurtu a je to tu krásný. 25€ za 2 auta, stan a sprchu a klídeček. Technika funguje, stan stojí a už pijeme pivo :)
My hlásíme, že jsme v kempu u Erfurtu a je to tu krásný. 25€ za 2 auta, stan a sprchu a klídeček. Technika funguje, stan stojí a už pijeme pivo :)
jak to vypadá s prvníma účastníkama ? tiše závidím a sleduji dění 
