skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
09:18:25
24.06.2026
24.06.2026

Milan 136
[p#4148020] Fascinuje mě, jak si někteří myslí, že se namaluje auto podle jinýho a za měsíc se představí*
09:15:10
24.06.2026
24.06.2026

Sita
[p#4148013] konektor vyfotim, nemam k tomu dokonce ani origo nabijecku, jen nejakou univerzalni 1F, aspon ze je nova. Casem bych chtel neco povesit na zed aby se to nemuselo furt rozbalovat, ale jeste nevim co. Nechci do toho moc investovat a nepotrebuju od toho nic uzasnyho, staci mi aby to umelo nastavit max proud 10A a bylo to nejak rozumne destivzdorny :D
08:56:31
24.06.2026
24.06.2026

Hanz1912
-> Pavel P..: já s vibracemi bojuju asi 6 let. Byly na tom původně náboje bez středícího kroužku tak jsem vyměnil za se středícím. Jenže špatná ložiska. Na starý typ bez náběhu. Takže znovu a správně ale vibrace pokračovaly. Apolla, plechy 13",novodobé Jupitery vibrovaly. Nejlepší to bylo s origo 14" plechama se správným rozměrem. Ale teď jsem si pohrál s vystředěním předních kol. Pomalu utahovat matky a včera jsem zkoušel něco na motoru tak jsem jel 140 a byl klid s volantem. Možná nějaké malé minimum tam bylo ale byla křivá cestatak nevím čím to bylo. Svisláky a kuláky mám dobré bez vůle. Svisláky každý rok mazané. Hřeben po GO před 6 lety
08:23:03
24.06.2026
24.06.2026

palinator
-> pavucina:
Však on nenapsal, že to má 1f nabíječku. Napsal, že to nemá 3f nabíječku.
Nicméně ze všech důvodů bych to 3f udělal, to že si auto vezme jen 2f, je jedno.
Však on nenapsal, že to má 1f nabíječku. Napsal, že to nemá 3f nabíječku.
Nicméně ze všech důvodů bych to 3f udělal, to že si auto vezme jen 2f, je jedno.07:48:18
24.06.2026
24.06.2026

michael
-> Jirik_Tuňák1983: ten vůz byl nakreslen již v roce 2022























