
Minule tu byl borec co měl 180 možná víc na olej v dsg
resp auto mělo asi 299 a on ho vlastnil posledních 180 a neměnil ho. Kdo ví kolik to mělo předtím...No a pak jsou nejlepší takový ty případy že mu někdo měnil rozvody za litr práci, říkám to musí být kokot nebo nevím, tak mi to nedalo a sundal jsem kryt a rozvody samozřejmě původní-borec shrábne materiál a litr a odjezd
Byl to myslím zrovna někdo od vás z Plzně ten mechanik




Taky jsem se pozastavil, ale raději mlčel 


na druhou stranu semperit (starline) brzdový hadice drží 










