ale za dvě stovky ho nechám odležet, ono se mu nic nestane 

ale za dvě stovky ho nechám odležet, ono se mu nic nestane 









































Já tohle nikdy nezkoumal, takže pokud to tak je, potom ok.
potřebuje nabouchat kamion a pryč s tim at může jet další formu....












Neviete čo je zač značka LKQ ?Nechce mi veriť že by toto búchali v USA.








