
-> Reeaper: Mno ja normalne taky, lae kdyz stojis v ulici, a zezhora uz jeli auta, ja zaviral vrata, tak sem vletel do auta a hned jel abych nezdrzoval, mno jenze nez sem si stihnul cokoliv uvedomit tak uz sem videl placacku...



já nedávno dostal 200kč že sem se otočil v jednosměrce
ale v tu chvíli sem měl v hlavě upe jiný věci
chlapík f pohodě.
že prej v rapidech už moc lidí nejezdí
bylo vidět, že jsou torchu znalí.. mno ale nahnýáno sem měl teda 
nemám prachy na nový čelní sklo 



Sem tam mel pres 80 hned... Mno a dole ze zatackou uz si pro me sel... Poutma se obvykle hned, ale jelkoz sem sel za sebou zavrit vrata a zezhora uz jeli auta, tka sem nechtle zdrzovat a jel sem hned bez propoutani, to ze mi za 200m bo jak daleko zastavi mi ani nenapadlo...















policajti posraný ...











ojee budu pekne:)





stejně je bomba jak si českej člověk dokáže poradit



.Nikolov v autě, ale na schodech.Nutno dodat že sklenice tequily jsem statečně ubránil,ale dobýtej jsu jak pes



Jedinej kdo se k tomu tady může vyjádřit je R@ZOR. K němu se to auto vezlo a ted je u něj ve Velešíně



















Tak jsem mu ho vytrhl z ruky a uhasil to. Povídá měl tam nějakej sportovní filt, ten taky hořel tak jsem to musel nastříkat i tam
Mu říkám to jsem viděl na netu nějakej vyhořelej motorovej prostor byl tam, blok fabia. Pak jsem mu to ukázal a prej jooo to je ono
Takže můžeš být rád že si toho všimli a zastavili ho. Prej že benzinová hadička už tam nebyla a jak jel, tak to pořád přikládalo benzin, už asi vyjížděl plovákovku. Je to dobrovolnej hasič ten kámoš



