-> Alchymista: Zvláštní kombinace nikdy sem to nezkusil nebudu řikat že to nejni dobrý přinejmenim je to divný.. Když sem byl menší tak sem zase měl ovar s kečupem To ale můžu říct že bych dneska do huby nevzal
-> Bagrr (už se perou:-D): Jo,jo, tak to znám.....................
..
21:25:07 04.04.2008
Majkl
4.4.2008 - Nasazeny náboje s kotouči, destičkami a pružinkami na auto. Odvzdušněny brzdy. Povolená vůle na řízení. Sundány Jupitery.
21:03:09 04.04.2008
Bagrr- máma mele Emu
-> Constantine: takhle nějak se mi podařilo předloni v zimě zahrabat traktor ve stoce:D Chudáček slaboučká 5245 musela prohrnovat:D až se mi podařilo dostat se to stoky kde bylo přes metr sněhu:D No radost to dolovat ven