skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 121851 až 121900) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
20:34:08
16.04.2008
16.04.2008

suri
-> Qwert..: ja to budem mat na vrchy nie na niake rally takze to az tak nevadi a je to dobre ako to je
20:28:35
16.04.2008
16.04.2008

Qwert..
-> TTomas: jsem stejnýho názoru, ramena se nejvíce ofýbají v těch nejtenčích místech, ale i tak myslím, že to aspoň trochu pomůže
20:27:30
16.04.2008
16.04.2008

suri
-> TTomas: hej zatvaraju ale netreba za tak to mat nadoraz
20:25:34
16.04.2008
16.04.2008

TTomas
-> suri: Ano naprava je to pekna, ale vzdycky jsem mel za to, ze se ma uzavira a vystuzuje hlavne konec tech ramen. Nebo se pletu?
20:24:21
16.04.2008
16.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Max: dík,uvidíme jak dlouho vydrží v zápřahu

-> suri: moc pěkný,až pojedu k vám někdy na dovolenku tak ti tam svojí nápravu taky hodim

-> suri: moc pěkný,až pojedu k vám někdy na dovolenku tak ti tam svojí nápravu taky hodim

20:17:45
16.04.2008
16.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Gemini: suhlas

19:53:24
16.04.2008
16.04.2008

suri
-> castrol: dakujem
19:53:06
16.04.2008
16.04.2008

suri
-> aDAm: farba a kompresor nejak moc draha zaklad 400 a vrchna 500sk
19:53:02
16.04.2008
16.04.2008

castrol
-> suri: naaaadhera

19:51:37
16.04.2008
16.04.2008

aDAm
-> suri: barva nebo komax?
19:45:01
16.04.2008
16.04.2008

Gemini
-> suri: hezkyyyyy

18:24:44
16.04.2008
16.04.2008

suri
fd
18:23:58
16.04.2008
16.04.2008

suri
s
18:23:07
16.04.2008
16.04.2008

suri
fd
18:22:25
16.04.2008
16.04.2008

suri
fdf
18:22:04
16.04.2008
16.04.2008

suri
fg
18:21:16
16.04.2008
16.04.2008

suri
d
18:20:21
16.04.2008
16.04.2008

suri
h
18:19:40
16.04.2008
16.04.2008

suri
rt
18:19:05
16.04.2008
16.04.2008

suri
f
18:18:09
16.04.2008
16.04.2008

suri
f
18:17:35
16.04.2008
16.04.2008

p.b.
-> Boga: Tak o kolik lezou ven? .)
18:16:27
16.04.2008
16.04.2008

suri
ff
18:15:02
16.04.2008
16.04.2008

suri
j
18:13:40
16.04.2008
16.04.2008

suri
a
18:12:16
16.04.2008
16.04.2008

suri
fd
18:10:51
16.04.2008
16.04.2008

suri
f
18:09:19
16.04.2008
16.04.2008

suri
f
18:08:43
16.04.2008
16.04.2008

suri
f
18:08:04
16.04.2008
16.04.2008

suri
no zacal som pomaly s napravov ak sa paci tak pochvalte


15:36:59
16.04.2008
16.04.2008

Max
-> myschaak: to seš pašák :-)
20:01:07
15.04.2008
15.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
a dnes kolem poledne....běželo to 4 hoďky a zatim vše ok,tak se mi to snad povedlo,nikdy jsem to nedělal...
19:56:18
15.04.2008
15.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
tak jsem se po pár tejdnech pustil zas do nakladače,tak takhle to vypadalo běhěm včerejšího poledne..
19:09:36
15.04.2008
15.04.2008

Shade Nouf
-> Gryzly: To víš to by bylo aby to někdo neodesral za ostatní :) ale v pátek to povaříme a bude dobře :) jinak se už těším jak pojedem do Běšin spolem

17:58:55
15.04.2008
15.04.2008

minno
-> Gemini 15.04.08 16:38:10: ten motor čo máš v orange ti už nestačí? moc dlho neposlúžil, keď tam chceš cpať fabku

17:41:06
15.04.2008
15.04.2008

xtuner
no a tohle se dnes povedlo kamaradovi při broušení, naštěstí se nikomu nic nestalo...
16:55:58
15.04.2008
15.04.2008

xtuner
Já jsem byl dnes ve škole na válcové zkušebně brzd a tlumičů,za volantem sedí Kuladim, já jsem jen fotil a držel palce autíčku

16:38:10
15.04.2008
15.04.2008

Gemini
chystam novu vec do rapidky :)
15:16:02
15.04.2008
15.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> m8rinek: dakujem

12:40:57
15.04.2008
15.04.2008

Gryzly
08:13:25
15.04.2008
15.04.2008

Boga
-> Pavel P@nkáč: rozprodával ale všichni chtěly jen nápravy atd nikdo nechtěl udělanej motor a ani kastly...hlavně tu kastly. Tak sem se na to vykašlal počkal a ted s ni snad odjedu uz konecne par srazů
07:24:46
15.04.2008
15.04.2008

aDAm
-> Gryzly: co je to HV?
23:39:22
14.04.2008
14.04.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> gim: tyvole ale sadina sa moc nenecha zahanbit

23:37:50
14.04.2008
14.04.2008

m8rinek
-> gabo00000: konečně náprava podle mýho gusta, pěkná

23:31:59
14.04.2008
14.04.2008

Gryzly
-> Shade Nouf: Takže další HV který se neobešly bez rozpadu nějaký škodovky?
22:48:16
14.04.2008
14.04.2008

Shade Nouf
-> gim: co to tam stojí za červenou popelnici?? nevidím na Shades 

22:47:34
14.04.2008
14.04.2008

Shade Nouf
-> rsvancara: no já si právě říkám, že by to mohlo tenhle týden ještě vydržet, protože přeci jen vlečka si toho nechá líbit celkem dost. Ale v pátek budou nový nosníky na autě, tak bude pokoj 

22:13:14
14.04.2008
14.04.2008

Pavel P@nkáč
-> Boga: pekny kola typuju 8*14? nerozpordaval jsi to auto nahodou?
21:44:49
14.04.2008
14.04.2008

gim
drazdil sem konkurenci ;-)
21:11:17
14.04.2008
14.04.2008

Boga
18.04.2008...zkusil jsem kolečka
