






















to je nějaká M14

už jen vyvrtat a vytočit závit a můžu instalovat do vozu


No tak ja som od rana bol v skole, a potom som isiel stahovat kamarata z 8 poschodia sme niesli veci dolu (skrine, stolicky, chladncku atd...)a potom este do noveho bytu na uz len chvalabohu na 3
poschodie...mam dost no

































. ale na konec všechno dobře dopadlo. tak deska už jen to zbejvá celý odvzdušnit a nasadit kola a může upalovat jak postřelenej zajíc


















Pak brzdy na VW LT+ výfuk a nakonec přezutí peugeotu 807...Nu a mám 1800kč na pifko 