
-> Nwkt: Sem se tě chtěl zeptat, ale nějak sem se k tomu nedostal... na co sis bral ty prašivý rámečky tvarovejch světel? Na Garde...?





















Vyjeli sme v 9 a dorazil sem domu ted
4 lidi a narvanej vozejk na s na dalnici brzdili na maximalku 80km/h...






ktora bola pred mesiacom repasovana











































pekne si to urobil 








