
Ale já bych přece jenom raději zkusil sehnat originál dobové plátno, u kterého mám jistotu, že dobře skladované vydrží dalších 50 let a máčené v benzínu dá 20 let provozu (v benzínu s lihem snad aspoň 10 let, ale tam se podělá něco jiného)












































Ja to poprve delal bez rukavic i respiratoru a podruhe uz jsem si to vsecko taky vzal 











ale primarne to je na nakup. Len este poriesit otvaranie kapoty bez kluca....to je tiez vymysel.







Ano a hovna se nenápadně vysejpají dálkovým ovládáním na té nejrušnější křižovatce.
