-> Jirik_Tuňák1983:
A když odbočim taky tak kámoš občas ze zbytku z mateřský přežívá a když odbočim ještě jednou tak peníze chyběj i při dobrým příjmu mně a zaměstnání mý drahý... a furt někdo rejsní kdy už začnu dávat peníze do tý naší kůči.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Jaký telefon???
prohledat
1842 příspěvků (zobrazeno 601 až 650) od 27.05.2007 do 09.06.2026, založil/a Martin2705
23:31:58
28.01.2021
28.01.2021

palinator
-> Jirik_Tuňák1983:
Tak proč jsi ten Hulavej Karkule zmiňoval do debaty o telefonu za 3500 když je to teď podle tebe OT?
Pak nerozumim od kdy má mít foťák víc objektivů a kdy ne, že u babky a u Karkule je to nahovno a u Jižího a u mně je to už OK.
Nic, seru na to.
Tak proč jsi ten Hulavej Karkule zmiňoval do debaty o telefonu za 3500 když je to teď podle tebe OT?
Pak nerozumim od kdy má mít foťák víc objektivů a kdy ne, že u babky a u Karkule je to nahovno a u Jižího a u mně je to už OK.

Nic, seru na to.

23:12:13
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
-> palinator 28.01.21 22:07:41: Buď blbě čteš a nebo si sedíš na vedení, limit 3500,- je u telefonu pro babi.
Karkule telefon stál skoro 3x tolik a ten se tady vůbec neřeší, krom zmínky o počtu čoček.
A nářek nad počtem čoček se zase týká spíše těch budgetových telefonů, kde by udělali lépe, kdyby dali lepší základní objektiv a nedělali z toho hlavu pavouka.
A když úplně odbočím a chytnu tě za slovo, tak ano, pro holku na mateřské je 3500,- dost peněz a plnohodnotný příjem v rodině chybí i při solidní mzdě přítele / manžela.
Karkule telefon stál skoro 3x tolik a ten se tady vůbec neřeší, krom zmínky o počtu čoček.
A nářek nad počtem čoček se zase týká spíše těch budgetových telefonů, kde by udělali lépe, kdyby dali lepší základní objektiv a nedělali z toho hlavu pavouka.

A když úplně odbočím a chytnu tě za slovo, tak ano, pro holku na mateřské je 3500,- dost peněz a plnohodnotný příjem v rodině chybí i při solidní mzdě přítele / manžela.
22:07:41
28.01.2021
28.01.2021

palinator
-> Jirik_Tuňák1983:
"Karkule má už pár let Hulavej za nemalé peníze, dvě čočky, F asi 1.8 nebo 1.7, v interiéru možná lepší než můj, ale venku je podání barev takové zvláštní"
Promiň, nevěděl jsem že třiapůl litru jsou pro Karkuli nemalé peníze.
"Karkule má už pár let Hulavej za nemalé peníze, dvě čočky, F asi 1.8 nebo 1.7, v interiéru možná lepší než můj, ale venku je podání barev takové zvláštní"
Promiň, nevěděl jsem že třiapůl litru jsou pro Karkuli nemalé peníze.
21:35:11
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
-> palinator 28.01.21 21:03:34: Jenomže ty do toho montuješ telefon ne za 3000,- nebo 3500,-, ale za úplně jiný obnos. 

21:03:34
28.01.2021
28.01.2021

palinator
-> Jirik_Tuňák1983 28.01.21 09:45:28:
Já mám taky telefon s víc čočkama víc adidas a víc mpix, ale z fotek jsem byl teda docela pochcanej, když mi telefon bez blesku dokázal vyfotit to, co jsem ve tmě vlastníma očima neviděl a fotka zůstala použitelně ostrá (šla přečíst SPZ na 30 metrů)
Já mám taky telefon s víc čočkama víc adidas a víc mpix, ale z fotek jsem byl teda docela pochcanej, když mi telefon bez blesku dokázal vyfotit to, co jsem ve tmě vlastníma očima neviděl a fotka zůstala použitelně ostrá (šla přečíst SPZ na 30 metrů)
20:19:36
28.01.2021
28.01.2021

Matthes, záškodník z TechWebu
Mel jsem Dooggee, nebo jak se to pise, S50. Odolnej... Fungoval docela dobre a vykon mel hodne dobrej. Oproti ajfounu vydrzel dva dny. Ale mel problem s vodotesnosti. Kdyz byly zavreny kryty, tak se vevnitr pri zmene teploty delal tlak/podtlak a to melo neblahej vliv na telefonni hovory, protoze se tim rozdilem tlaku predepinala membrana repraku :-D vyresil jsem to tak, ze jsem jednu tu krytku propichl a bylo... Jinak vydrzel asi 2,5 roku a tak nejak funguje este. Jen support 0, aktualizace bez sance...
20:15:09
28.01.2021
28.01.2021

Pavel P..
Doogee je nejlevnější čínskej sráč.... jak se to přestane prodávat, nebudou k sehnání ani baterky, jen přes ebay z číny. Kvalitou i výkonem je to zoufalost.... nedávno jsem měl na likvidaci plnou bednu těhle telefonů a vše polámaný, popraskaný, nafouklý baterky...
19:48:55
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
-> Milan 136 28.01.21 19:39:03: Pro babi se mi moc nezdá ta 3000ka baterka. Osmijátro a baterka stejná jak v A3.
Taky se mi ten Dogie moc nelíbí. Už jsem narazil na několik telefonů, které jsou zcela stejné, ale jinak se jmenují.
Taky se mi ten Dogie moc nelíbí. Už jsem narazil na několik telefonů, které jsou zcela stejné, ale jinak se jmenují.
19:39:03
28.01.2021
28.01.2021

Milan 136
-> Jirik_Tuňák1983 28.01.21 18:54:00: Do toho bych nešel.
To je nějaká parodie parodie.
Design vykradený Samsung.
Koukal jsi na dostupnost příslušenství? Aby na to šlo vůbec objednat pouzdro.
A taky bych se bál podpory, servisu atd.
Samsung ne? Nějakej ten A20?
To je nějaká parodie parodie.
Design vykradený Samsung.
Koukal jsi na dostupnost příslušenství? Aby na to šlo vůbec objednat pouzdro.
A taky bych se bál podpory, servisu atd.
Samsung ne? Nějakej ten A20?
18:54:00
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
Ještě jsem našel nějakej telefon pro psíky Doogee, ale ta značka, i přes zdánlivě solidní parametry mi přijde odstrašující. Navíc si vybavuji, že tady u něj někdo furt něco řešil, je to tak?
Tuten:
www.czc.cz/doogee-n20-pro -6gb-128gb-streamer-purple /.../produkt
Nejlépe mi ale vychází asi pořád ten křovák.
Tuten:
www.czc.cz/doogee-n20-pro -6gb-128gb-streamer-purple /.../produkt
Nejlépe mi ale vychází asi pořád ten křovák.
13:32:22
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> Syny 28.01.21 12:57:38: jako jo, ale funguje to zrovna tak na píču 

12:57:38
28.01.2021
28.01.2021

Syny
-> vhml 28.01.21 10:39:00: Tak fotit muzes pres messenger, kdyz to pak nekomu rovnou posilas. Alespon se to pak neuklada do bezny slozky :)
12:31:34
28.01.2021
28.01.2021

Milan 136
-> Pavel P.. 28.01.21 11:13:17: To je pak špatný no
-> vhml 28.01.21 10:52:25: Mě ty bubliny strašně serou

-> vhml 28.01.21 10:52:25: Mě ty bubliny strašně serou

12:14:50
28.01.2021
28.01.2021

castrol
-> Jirik_Tuňák1983 28.01.21 10:25:47: ano vie, dvakrat ked zmagnes tlacitko na zamknutie telefonu
11:13:17
28.01.2021
28.01.2021

Pavel P..
-> Milan 136: ne ,myslel jsem to tak že jeho fotky jsou jak ze starý nokie.... prostě s tim neumí ani fotit, ale hlavně ale že má telefon za 20tis.

11:11:55
28.01.2021
28.01.2021

King
-> vhml 28.01.21 10:39:00: Donedávna jsem měl služební 6S, kterej i po 4 letech intenzivního používání vydržel bez nabíječky i pár dní a aktuální 11ka je na tom ještě líp. Jestli je na tom imrvére na netu a fejsbučku, to je jiná pohádka.
10:52:25
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> Milan 136 28.01.21 10:45:20: protože to jinak používám furt 

10:45:40
28.01.2021
28.01.2021

darklord
-> vhml: fotim obomi rukami ako dovoli situacia, ale stale nechapem ten problem...
10:45:20
28.01.2021
28.01.2021

Milan 136
-> vhml 28.01.21 10:39:00: A proč si ho nevypneš? To mám vypnutý odjakživa.
-> Pavel P.. 28.01.21 09:43:46: Jako že S20 fotí jako tlačítkovej telefon?
To bys měl buď zajít k očnímu, nebo pán čistil čočku papírem od sekaný
-> Pavel P.. 28.01.21 09:43:46: Jako že S20 fotí jako tlačítkovej telefon?
To bys měl buď zajít k očnímu, nebo pán čistil čočku papírem od sekaný

10:42:13
28.01.2021
28.01.2021

Syny
-> darklord 28.01.21 10:30:46: Treba proto, ze to tak fungovalo driv a kdyz jsem si chtel udelat rychlou fotku s malou pro zenu, tak to bylo celkem uzitecny. Ja tedy od mobilu nejaky velky ocekavani ohledne foceni nemam, od toho mam jinou vybavu, ale vyuzivam ho na momentky, kdyz mala najednou neco dela apod. a oproti Note 4 je tenhle novejsi proste horsi.
10:41:26
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> darklord 28.01.21 10:40:22: protože jseš třeba levák, ale tlačítka jsou vpravo...
10:40:22
28.01.2021
28.01.2021

darklord
-> vhml: a preco by si to robil? Ja fotim volume tlacitkom roky a nikdy som si nic nezakryl...
10:39:00
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> King 28.01.21 10:26:35: zatím mám vypozorováno že nejvetsi bordel v tom nadela když vyskoci to kolecko od domrdanyho messengru. Coz v kombinaci s tim, že vetsinou fotim kdyz s nekym neco resim a chci mu to poslat, je vskutku kouzelny.
Na druhou stranu kamos ma jabko asi 7 , uz v tom ma druhou baterku a stejne se mu v 6 vecer nedovolas protoze to uz je od rana vybity.
Na druhou stranu kamos ma jabko asi 7 , uz v tom ma druhou baterku a stejne se mu v 6 vecer nedovolas protoze to uz je od rana vybity.
10:37:22
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> darklord 28.01.21 10:30:46: protoze si dlaní zakrejes čočku...
10:30:46
28.01.2021
28.01.2021

darklord
-> Syny 28.01.21 10:15:12: "nejde dat ctecka otisku jako spoust, nechapu proc" a preco by to niekto robil ked sa da fotit normalne volume tlacitkom jak na kazdom androide?
10:26:35
28.01.2021
28.01.2021

King
-> vhml: V tomhle má i nejblbější jabko drobátko náskok :-)
10:25:47
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
A nějaký jiný tip do cca 3500,-?
Chtěla by třeba fotky malé od nás a nebo si něco vyfotit sama.
Umí ten Xi Xao rychlé spuštění foťáku? Např. přes dvojklik na nějaké tlačítko apod.?
Je škoda, že není někde v prodeji Samsung A3 2017. Ten byl dobrý funkčně i rozměry.
Chtěla by třeba fotky malé od nás a nebo si něco vyfotit sama.
Umí ten Xi Xao rychlé spuštění foťáku? Např. přes dvojklik na nějaké tlačítko apod.?
Je škoda, že není někde v prodeji Samsung A3 2017. Ten byl dobrý funkčně i rozměry.
10:17:47
28.01.2021
28.01.2021

vhml
-> Syny 28.01.21 10:15:12: mám Note6 a momentku vyfotíš přinejlepším tak o půl minuty pozdějc
Nedejboze aby mezitím vyskocilo neco na messengeru.
Note4 byla zlatá.
Nedejboze aby mezitím vyskocilo neco na messengeru.Note4 byla zlatá.
10:15:12
28.01.2021
28.01.2021

Syny
-> Jirik_Tuňák1983: Ja mam Xiaomi Redmi Note 8T, zena ma Note 7 a fotak je nic moc u obou. Ma to sice "optickej zoom" diky dalsim cockam a i makro objektiv, ale kvalita spatna, ostri to strasne dlouho a kdyz chces neco rychle, tak nez to naskoci, zaostri a vyfoti, tak je moment vetsinou fuc. Barvy to ma vselijaky a nejde to nastavit. A ten pseudorezim co snizuje hloubku ostrosti je nepouzitelnej. Dokonce u toho 8T uz nejde dat ctecka otisku jako spoust, nechapu proc. Mozna to je jen muj pocit, ale oproti Note 4 co mam taky, jsou tydle novejsi Xiaomi (v tehle cenove relaci kolem 6ti, kdyz to bylo novy) snad horsi
Predpokladam, ze levnejsi mobily na tom nebudou o moc lip. Nicmene pro starsiho cloveka to je asi dostatecny, to zase jo.
Predpokladam, ze levnejsi mobily na tom nebudou o moc lip. Nicmene pro starsiho cloveka to je asi dostatecny, to zase jo.09:47:58
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
-> Pavel P.. 28.01.21 09:43:46: Měla tlačítkovou Nokii 3310, takové to Nokia resurrection.
Takže cokoliv je skok o světelné roky.
Takže cokoliv je skok o světelné roky.
09:45:28
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
-> palinator 28.01.21 08:29:57: No, že mi to přijde, že v poslední době čím víc čočka a piksel tím víc Adidas, ale výsledky takové všelijaké. Karkule má už pár let Hulavej za nemalé peníze, dvě čočky, F asi 1.8 nebo 1.7, v interiéru možná lepší než můj, ale venku je podání barev takové zvláštní.
Ale jinak, ten Xi Xao mi pro babi přijde dobrej, tak jestli si to myslíte taky.
Ale jinak, ten Xi Xao mi pro babi přijde dobrej, tak jestli si to myslíte taky.
09:43:46
28.01.2021
28.01.2021

Pavel P..
-> Jirik_Tuňák1983: a co měl předtim? tohle bude rozhodně mít lepší foťák než cokoliv starýho tlačítkovýho.
taky tu nedávno byl jeden známý kterýmu je 65let a chlubil se novým telefonem... Samsung S20 který má nějakej super foťák a další tři prdele funkcí který stejně nikdy nepoužije... a ukazoval mi nějaký fotky a i kdyby to fotil tlačítkovou nokií s 1,3mpix foťákem, bude to stejný.....
taky tu nedávno byl jeden známý kterýmu je 65let a chlubil se novým telefonem... Samsung S20 který má nějakej super foťák a další tři prdele funkcí který stejně nikdy nepoužije... a ukazoval mi nějaký fotky a i kdyby to fotil tlačítkovou nokií s 1,3mpix foťákem, bude to stejný.....
08:29:57
28.01.2021
28.01.2021

palinator
-> Jirik_Tuňák1983:
Co bys chtěl za ty prachy?
Co bys chtěl za ty prachy?
08:22:34
28.01.2021
28.01.2021

Jirik_Tuňák1983
Je to dobrá volba pro staršího člověka a jeho první dotykový telefon?
m.heureka.cz/mobilni-tele fony/xiaomi-redmi-9c-3gb-6 4gb
Jediné, z čeho jsem trochu rozpačitý, je foťák. Ale snad to něco zvládne.
Můj telefon má Zeisse s jednou čočkou a fotky mi u toho přijdou podstatně lepší. Hlavně v interiéru a když je šero nebo tma.
m.heureka.cz/mobilni-tele fony/xiaomi-redmi-9c-3gb-6 4gb
Jediné, z čeho jsem trochu rozpačitý, je foťák. Ale snad to něco zvládne.
Můj telefon má Zeisse s jednou čočkou a fotky mi u toho přijdou podstatně lepší. Hlavně v interiéru a když je šero nebo tma.
20:36:04
26.01.2021
26.01.2021

Mr._Nosferatu
-> King: Nestačí pronájem od Alzy ? A BMW na operák ...
19:16:44
26.01.2021
26.01.2021

Nwkt
-> U-Geen:

-> King: Tak určitě dám třicet litrů za telefon

-> King: Tak určitě dám třicet litrů za telefon

19:05:46
26.01.2021
26.01.2021

U-Geen
-> King: a idealne nocovat pred Apple Storem, co Andrejko slibil
18:47:19
26.01.2021
26.01.2021

King
-> Nwkt 26.01.21 17:13:20: Tak to je naprosto spatne - jedine kazdej rok novej a pokud mozno na uver. Jinak jses socka a loser s vydechlinou :-)
17:45:15
26.01.2021
26.01.2021

Milan 136
-> palinator 26.01.21 16:20:12: Mám kolem sebe takové lidi.
17:13:20
26.01.2021
26.01.2021

Nwkt
-> King 25.01.21 21:14:45: Kdybych byl takovej idiot, tak to každý rok měním a nemám pořád 6S 

16:20:12
26.01.2021
26.01.2021

palinator
-> polesnan:
To taky jde tímhle směrem přecházet?
To taky jde tímhle směrem přecházet?

15:57:07
26.01.2021
26.01.2021

polesnan
Někdo zkušenost s tímto telefonem recenzezdarma.cz/samsung-
galaxy-s20-ultra-5g-recenz
e ? Zvažuju, že bych přešel na Samsung, tak bych rád slyšel nějaké osobní zkušenosti. Do teď jsem měl jen jablíčka.
15:22:44
26.01.2021
26.01.2021

Sita
-> King: souhlasim. Akorat treba na droidu jsem byl zvyklej vytacet lidi tak, ze jsem tuknul "sluchatko", objevila se klavesnice, vytukal jsem kus jmena volaneho, zredukoval se mi seznam na par polozek, klik na pozdavanej kontakt a uz se volalo. Ta apka v iOSu tohle takhle svizne neumi, a nejaky inteligentni vyhledavani pres SIRI, nebo jiny gesta se proste nejsem schopnej naucit... Nebo treba srovnani iCloudu vs Google cloudu - to je rozdil vesmiru... 
Ale zase tolik to nehrotim, hlavni je ze je to spolehlivy a bez problemu na tom bezi vsechno co potrebuju...

Ale zase tolik to nehrotim, hlavni je ze je to spolehlivy a bez problemu na tom bezi vsechno co potrebuju...
14:29:32
26.01.2021
26.01.2021

King
-> Sita: Hele taky jsem radosti nevyskakoval, kdyz nam ve firme narvali Jabkofony, ale od ty doby naprosta spokojenost - zadny sekani, restarty, zpomalovani, behal jsem s tim, najezdil jsem s tim bambilion na kole a trapim ho v zadni kapse kalhot a cajk. Jenom staci obcas vydloubat zmolky z nabijeciho konektoru a pohoda.
14:13:32
26.01.2021
26.01.2021

Sita
ja mam jeste starej iPhone SE se 64GB a bezi mi tam vsechno co tady pisete. Nikdy jsem iPhone nechtel, ale odeslo mi pred 3ma lety HUAWEI a znamej mi ho za 4500 nabidl... Jako iOS je tupej, nevyhovuje mi, ale na druhou stranu, ze by se to sekalo? Nebo to bylo pomaly? To teda rict nemuzu. Asi jsem malo narocnej
Beru ho uplne vsude, behani-sportracker, dilna, traktor a vydrzel mi zatim nejdyl ze vsech telefonu. Nechal jsem si jen vymenit baterku a vycistit konektor...
Planuju se casem poohlidnout po droidu, kterej bude umet fotit aspon jako to SE, bude na nej servis, dily a prislusenstvi jako na kazdej jinej iPhone a bude se to dat koupit (treba pouzity) zase za podobny penize... Ale jak to tady tak ctu, tak teda nevim...
Beru ho uplne vsude, behani-sportracker, dilna, traktor a vydrzel mi zatim nejdyl ze vsech telefonu. Nechal jsem si jen vymenit baterku a vycistit konektor...Planuju se casem poohlidnout po droidu, kterej bude umet fotit aspon jako to SE, bude na nej servis, dily a prislusenstvi jako na kazdej jinej iPhone a bude se to dat koupit (treba pouzity) zase za podobny penize... Ale jak to tady tak ctu, tak teda nevim...

09:26:39
26.01.2021
26.01.2021

palinator
-> Milan 136:


09:26:15
26.01.2021
26.01.2021

Milan 136
-> palinator 26.01.21 09:10:47: Tam je ta nálepka zároveň i nosná
Jako v Simpsnech. To bych nesundaval, to je nosnej plakát

Jako v Simpsnech. To bych nesundaval, to je nosnej plakát

09:10:47
26.01.2021
26.01.2021

palinator
-> King:
A stříbrná jedničková vofce konby s hliníkovou samolepící páskou s vláknem aby nevypadlo okno je v poho?
A stříbrná jedničková vofce konby s hliníkovou samolepící páskou s vláknem aby nevypadlo okno je v poho?

07:25:01
26.01.2021
26.01.2021

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Milan 136 26.01.21 06:44:08: píšu SZ.
