Jaký telefon???

prohledat
1842 příspěvků (zobrazeno 1301 až 1350) od 27.05.2007 do 09.06.2026, založil/a Martin2705
řadit dle data
11:34:25
09.12.2015
Klubko_
-> Jirik_Tuňák1983: je to tak 10 proto si syslím díly na svůj SE C905. I když i to začíná být problém, protože prodejci prodávají ND jako nové a když ti to příjde, tak jsou na nich sice nové lepící části, ale např. na flex kabelu je vidět, že je to vymontovany z použityho telefonu.
Androida jako telefon jsem zkoušel (3 telefony, za několik měsíců) a prostě to nešlo. Odezva těch přístrojů, kdy jsem se to snažil používat k volání mě několikrát přivedla k nepříčetnosti.
Takže jsem je prodal a vrátil se k C905. Za čas jsem pořídil Galaxy S3 a používám ho jako mini tablet. Přestože to ve své době byl top model, tak při pokusu použít ho jako běžný telefon opět selhal.
Tatovi jsem teď vybral Samsung 5611 a z toho taky nejsu nadšenej. Nepodařilo se mi do toho ze Sony Ericssona importovat kontakty.
12:45:17
07.12.2015
Jirik_Tuňák1983
-> vhml 07.12.15 12:33:03: Tatímu už začíná občas zlobit jeho telefon, který má už hodně let, mamka si na dotykáč v pohodě zvykla páč se furt štrachá v tabletu, ale pro tatu to prostě není, byť se hodně pohybuje mezi počítačema. Hodně se mu líbí ty odolné founy, které fasují teď do práce, páč to může různě položit, odhodit při práci na chatě a tak.
12:33:03
07.12.2015
vhml
-> Jirik_Tuňák1983 07.12.15 12:27:29: taky ho mám pečlivě ulozenej na horší časy :-) . Ale na to jakej jsem byl do lonskyho roku odpurcem dotykáče, tak uz bych zpatky ani tu k750 nechtel. Ale pravda ze prvni mesice byly utrpeni.
12:27:29
07.12.2015
Jirik_Tuňák1983
-> King 07.12.15 12:15:00: Občas se vyskytnou i parádní Sony Ereksony, stojí skoro jako dnešní levnější, ale značkové, smradfouny. To K750i byl nejlepší telefon co jsem měl.
12:15:00
07.12.2015
King
-> Jirik_Tuňák1983: Pred rokem jsem vazne uvazoval na Bazosi nad vonavou ulozenkou Nokia 5110 :-)
23:24:58
06.12.2015
Pavel P..
-> Jirik_Tuňák1983: zvykej si..... lepší to nebude4
20:14:35
06.12.2015
Nwkt
19:10:53
06.12.2015
Milan 136
-> Jirik_Tuňák1983: už tomu tak je
18:38:36
06.12.2015
Jirik_Tuňák1983
Jen si tak postěžuji.
Katastrofa, jaký je problém dnes sehnat pěkný a solidní telefon bez dotykového displeje s klasickou klávesnicí. 8
12:55:06
03.12.2015
Klubko_
-> Jirik_Tuňák1983: vyměňámi 1
12:48:47
03.12.2015
Jirik_Tuňák1983
-> Milan 136 03.12.15 12:02:14: Telefon univerzalny komurkowy? 3
12:02:14
03.12.2015
Milan 136
-> MATTESS: zajed sem do CB, pani Ti neco vybere a proda4 1
11:18:37
03.12.2015
Karel.
-> MATTESS: 3 Já měl THL5000, takže jsem měl jasnou volbu z čeho neustoupím a musím říct, že bych si nezvykl mít telefon co každej den nabíjím8
10:03:20
03.12.2015
MATTESS
-> Karel.: ten vypadá taky zajímavě.
Nemám rád, když je moc velká nabídka, kdo se v tom má vyznat 3
08:17:45
03.12.2015
Karel.
-> MATTESS: měl jsem podobnej výběr a nakonec jsem koupil tohle b-techs.cz/telefony-eleph one/219-elephone-p8000-bíl á.html. Teď ho zdražili koukám, já ho měl za 4700kč. Ale je ve full HD a hlavně baterie je opravdu velká.Otisk prstu mi funguje dobře, né jak píšou různě v recenzích, že ne. Ale to dle mě byly první kusy těhle telefonů. Jediná nevýhoda, že to nepodporuje 4G Vodafone, jinak O2 a T-mobile bez problémů
07:48:41
03.12.2015
MATTESS
Tak asi u mě dojde k výměně telefonu, po 6ti letech3 Zatím se v současné produkci rozkoukávám a zaujaly mi tyto dva kousky:
www.datart.cz/Smartphone- HUAWEI-Honor-CHERRY-MINI-4 C-BLACK.html
www.datart.cz/Smartphone- Xiaomi-Hongmi-Redmi-Note-L TE-White.html

Zatím neřeším internet, ale jeden nikdy neví. Každopádně chci 2GB RAM, cenu do 4500. Má někdo praktické zkušenosti s těmito? Trochu mi u nich vadí velikost, už to jsou docela pádla :-/
upraveno 1x, naposled 03.12.2015 07:51:31
07:10:24
02.12.2015
Vojťas
-> zajoch: navic tohle ti ty kontaktY tak domrvi, ze to pak musis stejne prepisovat, teda aspon me na stary simce. Omezenej pocet znaku a ulozi jen telefon ze. Tak ze sem se synchronizaci s googlem sice vyhnul, ale nakonec na ni stejne pristoupil. Bez toho je Android k nicemu...
06:40:15
02.12.2015
Milan 136
-> zajoch: asi jich bude vic, nez se na sim vejde
05:21:19
02.12.2015
zajoch
A co v Nokii nahrát kontakty na sim kartu? A přesunout do samsungu.
23:42:10
01.12.2015
rOMAN
-> Stepan FUN: trochu si moc starosti bez uctu ne? s uctem cela operace zabere 2 min :) nehlede ze bez nej si tam nenahrajes lehce ani budik
23:07:15
01.12.2015
U-Geen
-> Nwkt: tj ale dalsi veci kvuli kterejm ma smartphone smysl moc ne :)
22:53:47
01.12.2015
Nwkt
-> Syny: blbě, resp. aktualizace telefonu jedou přes samsung
22:13:50
01.12.2015
Syny
-> Stepan FUN: Jak bez Google uctu stahujes aplikace a aktualizace na Android?
21:54:32
01.12.2015
StepaNoFUN
-> Nwkt: Modrej zub nekomunikuje. Spáruje se to, při pokusu odeslat i jednotlivou vizitku - chyba spojení...
Google účet se mi nějak nechce zakládat (osobně ho teda mám, "žena" nikoli a jedná se o její telefon) a hlavně ani mě osobně by se tam nechtělo hrnout seznam...
21:52:30
01.12.2015
havlik
-> Nwkt: -> Stepan FUN: nemělo by to jít v csv nahrát rovnou do telefonu a pak to jen importovat přímo v telefonu. Takhle nějak sem to dělal kolegovi v práci ale nevim jestli sem to neuložil eště v jinym formátu kterej ten telefon umí načíst, možná vcf?
21:50:48
01.12.2015
Nwkt
-> Stepan FUN: Proč bez google účtu? Co poslat přes bluetooth?
21:08:10
01.12.2015
StepaNoFUN
Do dámského přirození... Netuší někdo jak bez Outlooku, Google účtu a ručního přepsání kontaktů přesunout kontakty z Nokie (XpressMusic) na Android (Samsung Galaxy s4 mini)? Z původního telefonu mám importováno do .csv, nicméně Kies3 vyžaduje formát .spb :-/ A žádnej konvertor se mi nedaří najít. :-/
Má někdo nějakej nápad?
18:00:35
18.11.2015
Milan 136
-> Nwkt: ale tak to už neudělá běžnej uživatel
17:49:46
18.11.2015
Nwkt
-> Milan 136: Ono když chceš tak se to vydoluje i přes to tovární nastavení 3 ale to musíš chtít opravdu už víc
17:39:36
18.11.2015
Milan 136
-> Nwkt: 52
17:30:39
18.11.2015
Nwkt
-> Syny: Neváhal bych a hned tovární nastavení před vrácením. Nikdy nevíš co z toho kdo vydoluje
12:20:03
18.11.2015
Syny
-> Milan 136: To je mozny, ale tak ja to hledal nekde v tom Google play a tam jsemto za boha nemohl najit (necekane) :) Do tovarniho nastaveni ho mozna dam (ale nutny to asi neni, nic spatnyho jsem s nim neprovadel), jen jsem si nebyl jistej, jestli to zrusi i to prihlaseni. Telefon jen pouzivam a vic ho nezkoumam, takze je to neco asi jako babicka a internet :)
upraveno 1x, naposled 18.11.2015 12:21:04
12:16:05
18.11.2015
Milan 136
-> Syny: to není androidem, ale rukama47
jestli ho vracíš na firmu, tak bych ho asi určitě dal do továrního nastavení
12:07:00
18.11.2015
Syny
-> vhml 18.11.15 11:57:02: Haleluja, diky ti moc :) Uz jsem to odhlasil :) Snad uz nebude potreba se prihasovat, pac uz zas nevim heslo 3
11:57:02
18.11.2015
vhml
-> Syny 18.11.15 11:52:57: Nastavení ( telefonu ) , Účty, Odebrat účet.
11:52:57
18.11.2015
Syny
Trochu OT, ale nechci kvuli tomu zakladat novy tema.

Potreboval bych poradit u Androidu jednu vec. Jak se odhlasim na telefonu z toho Google Play "obchodu" ? Jde mi o to, ze jsem neprozirave zadal svuj mejl a udaje do toho Google Play na sluzebnim telefonu, abych si tam mohl stahnout par aplikaci a ted, kdzy ho budu vracet po navratu z Anglie bych se rad odhlasil, pac me to drzi automaticky prihlasenyho na me a neprisel jsem na to jak to zrusit.

Nevi nekdo? Nejak mi ten Android sere 8
19:14:33
22.09.2015
Shader
-> aDAm: Dík...
14:51:08
22.09.2015
aDAm
-> Shader: no je airdroid ale to bez displaye nedáš. ono asi cokoliv bude chtít nějaké potvrzení ze strany telefonu.
18:14:13
21.09.2015
Shader
Zdravim. Mám malý dotaz, který tak úplně nesouvisí s tématem, ale má spojitost. Dneska mi na mobilu odešel display (HTC Wildfire), doma jsem SIM přehodil do jiného telefonu jelikož jsem musel vyřídit nějaké hovory a teď přemýšlím nad tím, zda je ještě nějaká možnost dostat data z telefonu (karta je jasná). Neumí nějaký program zobrazit display na monitoru PC? Podotýkám, že display je nefunkční úplně! Dík.
11:36:23
14.09.2015
vhml
-> Karel. 14.09.15 09:25:05: já všude chválím Asuse kvůli nedomrdanýmu Androidu. www.czc.cz/mobilni-telefo ny/.../produkty
09:25:05
14.09.2015
Karel.
Zdravím,
potřebuju manželce koupit k narozeninám telefon, ale netuším jakej. Měla S3, ale ta už nevydržela, respektive display. Potřebuju něco co má cca 5"display a ideálně fullHD video i display. Poslední podmínka je aby to dělalo pěkný fotky, kvůli prckovi. Cena max 5tis!

Díval jsem se na lenovo, xiaomi, ale nějak nic moc.
18:49:49
31.05.2015
MXMarek
-> vhml 31.05.15 15:33:19: na normální fungování. Bude to telefon pro přítelkyni, teď má 2 roky starýho Huawei s androidem a prostě je už celej pomalej. Koukal jsem na alze a podle mých parametrů na mě vypadl např. Lenovo S60, má někdo zkušenosti s telefonama od Lenova?
18:01:19
31.05.2015
Pavel P@nkáč
taky bych potřeboval poradit jaky telefon na dvě simky, aby byl teda chytrej a trochu odolnej, aby vydržel pád z kapsy na dlažbu a tak...
upraveno 1x, naposled 31.05.2015 18:01:43
15:33:19
31.05.2015
vhml
-> MXMarek 31.05.15 10:34:57: výkonovou rezervu na co? Na telefonování? Na SMSky? Na nejnovější hry?
10:34:57
31.05.2015
MXMarek
-> vhml 31.05.15 10:13:14: Řekněme takový, který bude mít výkonovou rezervu, aby i po 2 letech používání rozumně fungoval. Jo a max 5", spíš klidně radši míň.
10:13:14
31.05.2015
vhml
-> MXMarek 31.05.15 09:56:42: co je to slušný telefon? Mám dvousimkovýho Asuse za trojku a nemůžu si ho vynachválit.
09:56:42
31.05.2015
MXMarek
Jaký slušný chytrý telefon na 2sim? Vyšší cenu jsem ochotný akceptovat.
19:28:15
27.05.2015
havlik
-> Karel.: forum.xda-developers.com/ tady sem si našel svuj telefon a tam vybral osvědčenej cyanogenmod. Ovšem nevim jeslti na tvuj telefon dělá někdo samostatnej vývoj.
19:24:50
27.05.2015
Karel.
-> havlik: zdarec, prosím tě jak jsi to udělal? Mám thl5000 a tam je 4.4.2, ale nějak nikde nemůžu na to najít aktualizace?díky
Extreme Tyres