
Hele a co je to teď za divnou módu videí s rozmazanými krajními třetinami? Předevčírem jsem to viěl poprvé a tohle už je asi páté video od té doby...





























https://www.youtube.com/w
atch?v=oLYBc7T3IKI



Ale pravda je, že "krovkáči z filharmonie" by dali trochu víc práce a to, že od prvního "setkání" někdy kdysi mě odkaz na (jinak zajímací) film s Douglasem přijde silně mimo mísu..


















.
















