Jen doufám, že to nebude za banán
.



No, už jsem si kolikrát říkal, že pustit si místo rádia třeba svítiplyn, už bych o moc víc otrvávenej ani nebyl..































Ale texty občas vtipný, to jo 










Příp. ty, které div nesouloží na pódiu. To už je spíš pro ty mladý. 


