Kawasaki KZ550B - obsah byl 550 radovy ctyrval olejak, krasna motorka.
Jinak obsah CBX i Katany by byl jedno litr nebo sedmpade je v pohode, proste radovy ctyrval olejem a vzduchem chlazeny s trubkovym želé rámem a gumovými brázdami
























Ono taky záleží na chlazení, když tak koukám na tu bagáž, tak to dotyčný musel drtit celou dobu na max aby to trochu jelo... Z pincků už jsem pravda dávno vyrostl
Ale když vidím tři kroužky, tak sehnat výbrusový píst jiný, než se dvěma byl taky problém, čili bych vsázel na původní vrtání? Jako upřímně nevěřím tomu, že by na vině byl olej...


Jeli jsme v podstatě přesně opačně, z Liberce do Jeseníků. Na Jawě 640 ve dvou, s bagáží a už tak nám v kopcích zoufale chyběl výkon.










Dohromady tuším kolem 950 km







Potřebuju sednout na kůň a jet.
Asi to někomu strčím, ať se v tom poštrachá, ale až budu mít čas a chuť to někam dát. Do té doby se to možná opraví provozem. Copakdyž tam něco naleju? Nějakej fuel injector cleaner? 

























