skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Diskuzní skupina motor
celkový počet témat 10081.
Intercooler jako vodní chladič?
založil/a: Martin100L/ 29 příspěvků
20:03:32
25.12.2010
25.12.2010
22:02:05
26.12.2010
26.12.2010
15 točí ako dive a nejde naskočiť m
založil/a: marek110/ 36 příspěvků
21:19:01
17.12.2010
17.12.2010
21:53:17
20.12.2010
20.12.2010
Zkušenost se zapalováním Direct Igni
založil/a: Rapid22/ 17 příspěvků
22:11:59
15.04.2009
15.04.2009
19:52:29
17.12.2010
17.12.2010
remenica vodnej pumpy š 100 a pod.
založil/a: 4dams/ 4 příspěvků
23:46:38
16.12.2010
16.12.2010
11:18:43
17.12.2010
17.12.2010
