-> Tuner#2: Jenže ne vždycky si chci zahnojit nářadí a ne vždycky chci filtr zahodit. Třeba když jsem montoval chladič oleje.
Je to sada na rozleštění škrábanců za 149Kč. Chci to zkusit na ty zadní lemy.
22:23:52 20.03.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Eidy 20.03.14 22:13:38: Na klíč na filt jsem taky koukal, ale zatím vždy stačila ruka a když ne, tak šroubovák a rána kladivem S ráčnou souhlas ;) a jakou sadu na leštění myslíš, to mě nějak uniklo?
22:13:38 20.03.2014
Eidy
Já pořidil sadu s bitama (má to parádní ráčnu) a hned ozkoušel, ruční hoblík na broušení, leštící sadu a povolovák na olejový filtry.
21:56:35 20.03.2014
Tommyk
taky jsem pořídil momenťák :) ještě jsem chtěl ty bity, ale nebyl čas to prohlížet co to obsahuje, tak jsem na to hodil bobek. Zkusím se tam stavit zítra a uvidíme
Já si koupil sadu bitů, protože momenťák už mám :-)
12:48:10 20.03.2014
dragon_cb_cz
-> U-Geen: Jo jo, zamotanej řetízek mě sral hodně... na dílnu kde bych je měl trvale uložený bych bral něco pevnějšího a většího, ale když je občas musím hodit do auta a převézt, tak jsou ty LIDL fajn, vejdou se v pohodě za zadní sedačky v 742
12:46:06 20.03.2014
U-Geen
-> dragon_cb_cz: to jo, do auta jako prenosny asi dobry :-) nejde ani tak o stabilitu, jako o opruz aretace tou tyckou v kombinaci s tim, ze se retizek obcas urve a tycka k nenalezeni (pripadne se zamota do nohy pri rozkladani)
12:45:06 20.03.2014
aDAm
-> j_j: a pokud je jak zbytek nářadí z lidlu tak asi ok. tři roky záruky to jistí.
12:44:50 20.03.2014
dragon_cb_cz
-> U-Geen: Na rovným povrchu jsou ty LIDLový v pohodě, jinde bude asi stabilita těch z kelly lepší. Zas ty LIDL fakt složený zabíraj minimum místa.
12:42:56 20.03.2014
U-Geen
-> aDAm: ja mam ty samy taky, ale ty kellacky jsou pouzitelnejsi :)
12:40:01 20.03.2014
Matthes, záškodník z TechWebu
-> j_j: Mrdka, v zivote bych takovej srac nepodporoval. To radsi bazarovou makitu.
-> darklord: na stojky sem taky cumel ale mam doma dve z kdysi davna tak sem to kakal, ted stejnak nejsou potreba a byvaji tam docela casto tak treba priste ;)
11:09:45 20.03.2014
Antony - zrušená registrace
já neušetřil, stálo mě to 15 stovek . . .
11:05:59 20.03.2014
Luky
-> darklord: jen aby
Každopádně jsi asi hrozně rád že jsi tam šel a jak jsi tam ušetřil, žejo...
11:03:27 20.03.2014
darklord
-> Luky 20.03.14 09:44:31: ja ti dam take rano, o 7 som prisiel z prace. -> aDAm 20.03.14 09:45:23: no, tak lidl na lesnej plne zasobeny, geronti sa toho ani nedotkli, nakoniec som vzal aj stojky aj momentak a do konca tyzdna zerem kameny
09:45:23 20.03.2014
aDAm
-> Luky: jojo zname, ale tady to nechavalo důchodce chladnými ;)
09:44:31 20.03.2014
Luky
-> aDAm: čert vem dělníky, ale bacha na důchodce - ti berou všechno co je v akci, i když to nepotřebujou -> darklord 20.03.14 09:37:58: no tak to dobré ráno vinšujem
09:42:44 20.03.2014
aDAm
-> darklord: no pokud ho chceš tak asi raději jo ;) záleží jaké obyvatelstvo se koncentruje kolem tvého lidlu ;) tady je poměrně dost dělníků a ti to tam brali.
uf tak zase průvan v peněžence :( ale po roce či jak dlouho čekání sem mě podařilo ukořistit ten jejich momenťák ;)
23:28:05 17.03.2014
charon
-> aDAm: Na dennim světle ... Asi tak - pokud je to v mistnosti, kde neni prime slunecni svetlo, tak to funguje, jen tu caru od laseru musis obcas hledat. V pritmy to funguje dobre, na silnem dennim svetle, pripadne pod sluncem je carka laseru neviditelna. Konecne uvnitr vetsinou existupe moznost si pripadne troska pritemnit. Ta vodovaha ma podviceni na obe bublinky, takze serizeni polohy v seru neni problem.
-> m8rinek: Takže ceny lepší, ale nikterak zásadně....
20:18:15 17.03.2014
m8rinek
-> Jarda/felda: Nevim na co mi odpovídáš? Já jen říkám, že akční zboží je na obou stranách čáry cca stejný...
20:15:56 17.03.2014
aDAm
-> charon: no dejme tomu že na vnitřky běžně osvětlené denním svetlem?
20:04:47 17.03.2014
charon
-> aDAm: No, záleží na co to chceš. Na takové to domácí žvýkaní v temnějším místě v poho, ja si tim teď připravoval na zaměření schody v baráku, abych si vynesl rysku na zdi. Ale když je hodně světla, tak ten kříž prostě není vidět - např. venku jsem se snažil jako blazen, ale nepoužitelné
hmm, doklad po 3 letech. Pul roku mam uctenku v supliku, takze stala teplota okolo 20°C, ve tme a uctenka uz skoro neni citelna, protoze ten termotisk bledne
22:29:28 12.03.2014
U-Geen
-> havlik: coz pri hobby vyuziti vydrzi. takze cajk :)
22:18:11 12.03.2014
Bobesh
-> havlik: Pokud ho během tří let doneseš rozbitej zpět s dokladem,vrátí groše,aniž by to nějak pitvali. Jasně,že Makita to není,ta mi po třech číňanech dostavěla celej barák a věř,že jsem ji nijak nešetřil (barák dřevěnka,vnitřek sádroš,takže vrutů jak namr.áno) a baterky taktak stačily vychládat. Dnes už je bohužel skoro po baterkách,značka neznačka,holt oddělají svoje a odejdou. Ale myslím,že tenhle werk na to domácí žvýkání jako garáž a zahrada plně postačí,pokud po něm nebudeš chtít profi výkon a budeš se k němu chovat podle toho.
Letitý akušroubovák ASIST po tchánovi mi i po druhém nabití utáhl asi 5 vrutů a dost,tudíž jsem po dvou dnech mučení schrastil škváru a koupil ji taky. Jde pěkně do ruky,moc neváží,dvoukvalt,moment,p
řisvícení,dobitá za hoďku,co víc od hobbystroje chtít?