-> Jirik_Tuňák1983: tož to asi nezabije. Přinejhorším se to prošlahne znova. Ale to dodělám to - nedodělám, to je hrozny dobrodružství
takle jsem brousil kit na škodárně se zadírajícíma se ložiskama ve vibračce. Otáčky šly dolů, tak jsem přestal brousit, aby se jí odlehčilo, otáčky nahoru a valil jsem dál
Šlo to tak dlouho, dokud se ten interval odlechčování nezkrátil natolik, že jsem víc odlehčoval než brousil. Tak jsem koupil novy ložiska, vyměnil a dodělal to 





















