
Ale je to divné, mám dojem, že ty TomTomy to začaly dělat dřív, než před rokem a půl, ale třeba se pletu. Každopádně teď jsem toho svého nového TomToma připojil k počítači (zjistil jsem, že USB kabel, který používám k dobíjení čelovky, má stejný konektor, jako ta navigace
), nainstaloval nějaký software (TomTom Home) a tento software sám navrhl nějaké aktualizace pro tu navigaci a po instalaci aktualizací už ukazuje správný čas
(tedy ne zcela správný - ukazuje o hodinu míň, ale to bude o nastavení časového pásma...).Pak jsem začal stahovat novou verzi mapy Evropy - to bude tak za hodinu a půl stažené a pak spustím instalaci a uvidím, jak to dopadne

Pozitivní je, že už navigace nemá ani záseky a našel a vypnul jsem i to upozornění na radary










Sice mohu ručně nastavit správný čas, ale ta navigace si jej vždy po nějaké "debatě se satelitem" přepíše zpět na 0:00. 






