-> palinator: No a to je to o čem píšu, dnes každý kdo má kompresor z Lídlu si myslí jak bude doma pískovat, já mám kompresor od Schneidera co dává reálných 410l/min. (změřeno) a na pískování to není! Navíc píšu že potřebuje křemičitý písek o dané frakci, ne nějaký písek co najde u souseda na zahradě zarostlý v kopřivách.

Navíc kdo má sušičku vzduchu, ty odlučovače u kompresorů zachytí víš co... a kolik vody Ti z toho vylítá za pár hodin provozu si můžeš jednoduše spočítat, ale komu není rady, tomu není pomoci.

Tryskání na mokro je dobrá věci, ale opět ne s technikou za pár tisíc, osobně jsem zkoušel takový ten nasávací směšovač na vapku (Kranzle), a výslek opět neuspokojivý.

Ideál by byl vzduch, písek, voda, ale to už stojí jiné peníze.