Pozice šroubů vlečených ramen na příčce

prohledat
301 příspěvků (zobrazeno 301 až 301) od 08.10.2023 do 15.05.2024, založil/a pantercs
řadit dle data
19:49:16
08.10.2023
pantercs
Ahoj, potřeboval bych se zeptat jestli někdo neví nebo nemá zkušenost s tím jestli je jedno z jaké strany je daný šroub, který drží šikmé rameno u vlečky na příčce převodovky? Měním totiž zadní nápravu z kyvky na vlečenou a už jsem osadil převodovku s příčkou a v pátek jsem dával pravé šikmé rameno. Jelikož to nemám skoro zvedlé a všechno dělám na parkovišti venku, tak to byl docela mazec:) Ale ten šroub jsem strčil směrem zprava k převodovce a už to byl problém se tam dostat a udělat to v jednom a bez zvednutí, ale nakonec se povedlo. Jenže se mi tam matice teď zdá docela blízko převodovky a viděl jsem, že na všech nápravách je ten šroub s nízkou hlavou strčenej od převodovky. Tak e teď laboruju s tím jestli ta matice nebude vadit, když všude je to kreslený obráceně a taky tam malá hlava tam asi nebude pro nic zanic. Kdyby to bylo ok tak to mám a když ne, tak budu muset převodovku zase vyndat nebo nějak vyklonit abych tam ten šroub dostal opačně. Mam obavy z toho, že při startování se převodvoka v silentbloku zaklepe a mohla by narážet do tý matky. Nemám tam motor a nemám jí teda přesně vystřeďenou a nevím kolik tam bude místa. Nerad bych zjistil, že to mám blbě až to budu mít celý osazený:) Díky
Extreme Tyres